VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 23 EYLÜL ÇARŞAMBA

23 Eylül 2020

.....................................

1-Köroğlu Mahallesi halkından, Müşerref ÇETİN’in eşi, İsmail ÇETİN’in kardeşi, Özgür ÇETİN ve Özlem ÇELİKBAŞ’ın babaları, Merve DURAN ÇETİN’in kayınpederi, Hüseyin, Beytullah, Mert, Yusuf Ali ÇETİN’in dedeleri;REFET ÇETİN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00 da Bahçeköy Kahyalar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

2-Karaköy Mahallesi halkından, Nuri ÖZDEMİR, Nazile ÇELEN, Fatma BAYRAM, Emine APAK’ın babaları,Rabia ÖZDEMİR’in eşi, Yukarı Karaköylü eski kamyonculardan;NURİ ÖZDEMİR Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00 da Karaköy Mezarlığına defnedilecektir.

3-Örencik Köyü halkından;İSMAİL ÇAMBEL Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 12:00 da köy mezarlığına defnedilecektir.

4-Emekli Büyük Cami İmamı Merhum Hafız İsmail Hakkı CANAN’ın eşi, Zennur KALAYCI, Murat CANAN, Aynur AKALIN’ın anneleri, Rafet KALAYCI, Ayşe CANAN, Hüseyin AKALIN’ın kayınvalidesi;FATMA ZENNUR Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 14:00 da Çepni Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

5-Gerede İlçesi Akçabey Köyü Doğancılar Mahallesi halkından;GÜLİZAR YERLİKAYA Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 12:00 da köy mezarlığına defnedilecektir.

6-Sazakşeyhler Köyü halkından, Merhum Hacı Mazhar AKKUŞ’un eşi, Beratiye, Gülser, Güler ve Gülfidan’ın anneleri;AYŞE AKKUŞ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 14:00 da Sazakşeyhler Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.