VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"ALTIN FIRSAT GÜNLERİ BAŞLADI"

11 Eylül 2020

.................................

Her yıl büyük ilgi ile karşılanan Fay Yamaner Mücevher “6'ncı Geleneksel Altın Fırsat Günleri” 10 Eylül Cuma günü 14 Burda AVM ve İzzet Baysal Caddesi Fay Yamaner Mağazaları'nda başladı.

Bolu’da yıllardır en moda altın koleksiyonlarını, güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatlar ile birleştiren “Fay Yamaner Mücevher” otuz yılı aşan tecrübesi ile fark oluşturmaya devam ediyor. Covid-19 salgını nedeniyle “Fırsat günleri” kampanyası boyunca Fay Yamaner Mücevher mağazalarında misafirlerinin kendisini rahat hissedebileceği tüm sağlık önlemleri alınmış ve mağazalarına aynı anda sınırlı sayıda misafir kabul edebilecek.

GELENEKSEL FIRSAT GÜNLERİ” BAŞLADI

Beş yıldır başta Bolu ve Düzce olmak üzere çevre illerde de büyük ilgi ile karşılanan “Geleneksel Fırsat Günleri” başladı. Bu yıl da her zevke hitap eden yüzlerce altın yüzük, altın bileklik, pırlanta, elmas koleksiyonlarında senede bir kez yapılan müthiş indirimler yer alacak.

Fay Yamaner Mücevher Fırsat Günleri; İzzet Baysal Caddesi ve 14 Burda AVM’deki mağazalarında büyük fırsat kampanyası sadece dört gün devam edecek.
Fay Yamaner Mücevher'de;  Fırsat günlerine özel 290TL’den başlayan altın yüzük ve kolye modellerine en iyi fiyat avantajı ile sahip olabilirsiniz.

BÜYÜK İLGİ İLE KARŞILANMASI BEKLENİYOR

Atasay, Asgold, Cetaş, Regold, Arpaş ve Han İstanbul gibi markaların altın ve pırlanta koleksiyonlarının yanında, Versace, Guess, Seiko ve Lacoste gibi dünya markası saatlere %60’a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya boyunca İzzet Baysal Caddesi'ndeki merkez mağazasının yanı sıra, 14 Burda AVM’deki mağazası Pazar günü dahil, akşam saat 22.00’a kadar hizmet verecek olan ilimizin önemli markası Fay Yamaner Mücevher’in 6. Geleneksel Fırsat Günlerinin,  bu yıl da Bolu halkı tarafından büyük ilgi ile karşılanması bekleniyor.
Fay Yamaner Mücevher’i sosyal medya hesaplarından takip edip, kampanya ile ilgili bilgilere ulaşabilir hatta www.gift14.com adresinden fırsatları yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda ınstagram hesaplarından sürpriz hediyeli çekilişlere katılabilirsiniz.

  • "ALTIN FIRSAT GÜNLERİ BAŞLADI"
  • "ALTIN FIRSAT GÜNLERİ BAŞLADI"
  • "ALTIN FIRSAT GÜNLERİ BAŞLADI"
  • "ALTIN FIRSAT GÜNLERİ BAŞLADI"
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.