VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA GAZETECİLERE KORONA VİRÜS TESTİ

9 Eylül 2020

...................................

HABER- Ayşe Songül Erhan

Bolu’da görev yapan gazetecilere İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından koronavirüs testi yapıldı. Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, “Bolu Gazeteciler Cemiyeti olarak, yaklaşık üç ay önce yapılan testte hiçbir gazetecide korona virüse rastlanmadı. İnşallah bu testlerde de olumsuz bir durum yaşanmaz. Başta Bolu Valimiz Ahmet Ümit olmak üzere, İl Sağlık Müdürümüz Muhammet Emin Demirkol ve bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz." dedi.

Bolu Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin koordinesinde kentte görev yapan gazeteciler korona testinden geçirildi. İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli filyasyon ekibi sürekli sahada görev yapan 30 basın mensubundan Gazeteciler Cemiyeti’nin ofisinde test alındı. İkişerli gruplar halinde ofise alınan gazetecilerden alınan testlerin sonuçları iki gün sonra açıklanacak. 
Kentte artan vaka sayıları nedeniyle gazetecilerin ikinci kez koronavirüs testinden geçirildiğini belirten Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, “Bolu Gazeteciler Cemiyeti olarak, Bolu Valiliğinin koordinesinde Sağlık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından özellikle sahada görev yapan gazeteci arkadaşlarımıza koronavirüse karşı ikinci kez test yaptırıyoruz. Yaklaşık üç ay önce yapılan testte hiçbir gazetecide koronavirüse rastlanmadı. İnşallah bu testlerde de olumsuz bir durum yaşanmaz. Başta Bolu Valimiz Ahmet Ümit olmak üzere, İl Sağlık Müdürümüz Muhammet Emin Demirkol ve bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz." dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.