Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

VALİ ÜMİT'TEN ESNAF ZİYARETİ

26 Ağustos 2020

.......................................................................

Bolu Valisi Ahmet Ümit, esnaf ziyaretinde bulundu.  Esnaflara koronavirüsle mücadelede İl Hıfzıssıhha Meclisimizce 18 Ağustos 2020 tarihinde alınan yeni tedbirler hakkında bilgilendirmede bulundu. Ümit, "Pandemiyle mücadele kurallarına uygun olmayan her davranışından, müşteriyle birlikte iş yeri sahipleri de sorumlu olacaklardır" dedi.

Misafirperverliklerinden dolayı esnafa teşekkür eden Vali Ümit,  “Koronavirüs salgının yayılımı son aylarda ilimizde artış gösterdi. İstenmeyen bu durumun önüne geçebilmek için Valiliğimizce İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisinde, siz esnafımızı da yakından ilgilendiren bir takım yeni tedbirler aldık. Bu tedbirler kapsamında lokanta, restoran, kafe vb. işletmelerde yeme-içme dışında mutlak suretle maskeli olunması aksi takdirde müşterilerin işletme içindeki maske, mesafe, hijyen ve diğer pandemiyle mücadele kurallarına uygun olmayan her davranışından, müşteriyle birlikte iş yeri sahipleri de sorumlu olacaklardır.

"TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN KURALLARA UYUN"

Vatandaşlarımızın maskelerini çıkartmalarına sebep olduğu için cadde ve sokaklarda ayakta veya oturarak sigara içilmesi, dondurma, çekirdek vb. gıda ürünlerinin yenilmesini yasakladık. Bu topyekûn bir seferberlik halidir. Hem birey hem de toplum sağlığı için hepimizin bu kurallara riayet etmesi çok önemlidir. Salgının başlangıcından itibaren alınan tedbirlere titizlikle riayet eden, maske, mesafe, hijyen kurallarına uyarak nezih ortamlarda vatandaşlarımıza hizmet veren esnafımıza teşekkür eder, işlerinde kolaylıklar, bereketli ve hayırlı kazançlar dilerim” dedi

“DEVLETİMİZİN ALDIĞI KARARA ÖNEMLE RİAYET EDİYORUZ”

Bolu Valisi Ahmet Ümit’i işyerlerinde görmekten mutlu olduklarını dile getiren esnaf, “Koronavirüsle mücadelede devletimizin aldığı her karara önemle riayet ediyoruz. İzzet Baysal Caddesi’nin kapatıldığı zaman işlerimiz düşmüş olsa bile, alınan her kararın toplum sağlığı için alındığının bilincindeyiz. Yapmış olduğunuz hizmetleriniz ve bu ziyaretleriniz için teşekkür ediyoruz” dediler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.