VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 4 AĞUSTOS SALI

4 Ağustos 2020

...........................................

1-Aşağısoku Mahallesi halkından, Merhum Yusuf ARAN’ın eşi, Gürcan ve Ercan ARAN, Rukiye YILMAZ, Nihal SERÇE’nin anneleri, Hamzabey Köyü halkından, Merhum Mustafa KANMAZ ve Seyfettin ve Ahmet KANMAZ’ın kardeşleri;SABİRE ARAN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:30 da  Aşağısoku Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

2-Kırha Rüzgarlar Köyü halkından, Merhum Hakkı ÖZTÜRK’ün eşi, Mürvet, Mehmet, Ahmet ÖZTÜRK’ün anneleri, Emekli İtfaiye Müdürü Mehmet AFACAN’ın ablası;FATMA ÖZTÜRK Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00 de Kırha Rüzgarlar Köyü, Orta Mahallle Mezarlığına defnedilecektir.

3-Yenicepınar Köyü halkından, Merhum Ali KARAKAYA’nın eşi, Murat KARAKAYA ve Fidan BOLU’nun anneleri, Yasemin KARAKAYA, Rafet BOLU’nun kayınvalideleri;DURDUR KARAKAYA Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00 de Yenicepınar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

4-Kıbrısçık İlçesi Kökez Köyü halkından;ABDULLAH DİKMEN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazından sonra Kökez Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.