VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"HERKESİN DESTEĞİNİ ALIRSAM ADAY OLURUM"

31 Temmuz 2020

....................................................................

Boluspor’un  yapılacak olağanüstü kongresinde ismi başkan adayları arasında geçen Bolu Belediyespor Başkanı Sinan Barut, herkesin desteğini arkasına alması durumunda aday olabileceğini ifade ederek, “Boluspor Başkanlığı için birilerinin ikna edilmesine çalışılması, birilerinin isim vermesi, birilerinin adamı olarak birilerinin işaret edilmesi kadar abest bir durum olamaz. Boluspor Başkanlığı bir onurdur, görevdir, fedakarlıktır” dedi.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti'nin Bayram Gazetesine konuşan Sinan Barut, Camianın uzlaşısı ile bir adayın ortaya çıkmasının daha anlamlı olduğunu düşündüğünü kaydederek, “Boluspor’da gerçekten zor bir sezonda görev aldık ama sezonun zor geçmesinin sinyalleri daha sezon başındaki kongreden belliydi. Artık bu sezon tüm camianın bu işin şakası olmadığını, Boluspor’un kişisel husumetlerin üzerinde olduğunu, siyasi ve kişisel husumetlerden zarar görenin Boluspor olduğunu anladığını düşünüyorum. Boluspor başkanlığı için birilerinin ikna edilmesine çalışılması, birilerinin isim vermesi, birilerinin adamı olarak birilerinin işaret edilmesi kadar abest bir durum olamaz. Boluspor başkanlığı bir onurdur, görevdir, fedakarlıktır. Camia ile birlikte olmak, bir olmak, cefakar taraftarından gönül veren tüm siyasetçisi bürokratı ile Boluspor için kucaklaşmaktır. Geldiğimiz bu zor aşamada ancak camianın uzlaşısı ile bir adayın ortaya çıkmasının daha anlamlı olduğunu düşünmekteyim. Ben aday oluyorum değil ben herkesin desteğini arkama aldım diyebilirsem aday olmak benim için görevdir, onurdur” şeklinde konuştu.

MİLLETVEKİLİ VE BÜROKRATLARA ÇAĞRI

Milletvekili ve bakan yardımcılarının da Boluspor’un geleceği için katkıda bulunması gerektiğini söyleyen Barut, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Tanju Başkanım ile sürekli görüşüyoruz. Tek ortak paydamız öncelikle Boluspor ve Bolu Belediyespor. Kendisi de elinden geleni yapıyor ve en iyisini istiyor ama sadece Tanju Başkanın istemesi ile olmuyor. Milletvekillerimiz var, bakan yardımcımız var ve onlarında daha fazla istemesi daha fazla Boluspor’un geleceği için nasıl katkıda bulunuruz düşünmesi gerekiyor ki onlar daha fazla düşündükçe milyonluk cirolar yapan şirketlerin biz Boluspor için ne yapmadık kısmını düşüneceklerine inanıyorum.”

3 yorum yapılmış
 • bolulu
  31 Temmuz 2020 • 23:04
  Arkasında kim var . Tanju Özcan mi?
 • Aslankarabey
  1 Ağustos 2020 • 01:12
  Herkes den iyi yapacağına inancım tam. Tabii köstek olmaya çalışan çok olacaktır. Yolun açık olsun..
 • zzetbaysalmah
  1 Ağustos 2020 • 20:56
  Arkasında dostluk var iyilik var insanlık var. Arkandayiz.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.