VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

İLHAN DURAK'A ÖNEMLİ GÖREV

30 Temmuz 2020

.........................

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığına Ahmet Yiğit Yıldırım atanırken, yönetim kurulu da MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin onaylamasının ardından görevine başladı. 7 kişiden oluşan yönetim kurulunda Bolulu bir isimde genel başkan yardımcısı olarak görev aldı. 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş’in ardından MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından Ahmet Yiğit Yıldırım genel başkanlık görevine getirilmişti. Kısa sürede yönetim kurulu oluşturularak MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye sunulurken, yönetim kurulu listesi de onaylanarak görevlerine başlatıldı. 

İLHAN DURAK'A YENİ GÖREV

7 kişiden oluşan Yönetim Kurulu’nda ise Bolu kamuoyunun da yakından tanıdığı bir isim olan İlhan Durak’da yer aldı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okurken İstanbul Ülkü Ocaklarında görev alan, mezuniyeti sonrası ise memleketi Bolu’ya dönerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda görevine başlayan İlhan Durak aynı zamanda da Bolu Ülkü Ocakları’nın yönetim kademesinde görev almıştı. 
Genel Merkez de yaşanan değişim rüzgarı sonrası Bolu’da ki görevlerinden ayrılan İlhan Durak, Ahmet Yiğit Yıldırım’ın önerisi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin onaylaması sonrası Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.