VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

REİS OTO YIKAMA HİZMETE AÇILDI

30 Temmuz 2020

..................................................

Bolu’da Sanayi Sitesi'nde bulunan yeni iş yeri Reis Oto Yıkama her türlü otomobil ve markalara özel kuaför hizmeti veriyor. İşletmeciliğini yıllardır emlak sektöründe faaliyet gösteren Kaan Erdoğan ve Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelin Çağatay Depe'nin yaptığı Reis Oto Yıkama'da; köpüklü iç-dış yıkama, motor yıkama, detaylı iç-dış temizlik, sonax, pasta cila, jant temizliği, zift temizleme ve boya koruma hizmeti veriliyor.

Hizmete yeni açılan Reis Oto Yıkma ile Bolu halkı güvenli ve temiz bir oto yıkamacı hizmetine kavuştu. Reis Oto Yıkama işletmesi sahipleri Kaan Erdoğan ve Çağatay Depe: Amacımız; en iyi bildiğimiz konuda en iyi hizmeti müşteri memnuniyeti ile kaliteli ve güvenilir biçimde vermek, sizin aracınızın dış dünyaya en iyi şekilde yansıtmaktır. Hizmet veren firmamız, sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir”şeklinde konuştu. Reis Oto Yıkama ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşılacağın ifade eden Reis Oto Yıkama yenileme ve koruma sistemleri ve Yıkama sektöründe profesyonelliğin yaygınlaşmasına destek vermek ve siz müşterilerimizin memnuniyetini artırmak olduğunu söyledi. İç-dış araç temizliğini piyasadan oldukça ucuz ve ekonomik  yaptıklarını belirten işletme sahipleri, “İç-dış yıkamada taban ve koltuk temizliği, boya koruma, pasta cila ve detaylı iç temizlik ile mükemmel temizliğe en kısa zamanda, zahmetsizce ve ekonomik olarak ulaşacaksınız” dedi. Haftanın tüm günleri 08.00 ile 20.00 saatleri arası hizmet verdiklerini ve açılışa özel iç-dış oto yıkamanın 25₺ olduğunu ifade eden Kaan Erdoğan ve Çağatay Depe, aracına önem veren herkesi  Reis Oto Yıkama'ya davet ediyor.
 

1 yorum yapılmış
  • Serkan
    31 Temmuz 2020 • 02:35
    Mudurunden izin aldinmi bu reklami yapmak icin,ek is yapmak icin,basina haber verdigin icin canim cicim hayatim der arkandan turlu turlu yol cizer dikkat et
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.