VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 10 TEMMUZ CUMA

10 Temmuz 2020

......................................................................

1-Seben İlçesi Susuz Köyü halkından, Kudret ve Fikret BEDİZ’in babaları; İSMAİL BEDİZ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Cuma ve cenaze namazından sonra Susuz Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

2-Pelitçik Köyü halkından, Merhum Seyfettin CEYLAN’ın eşi, Merhum Mustafa ve Ali CEYLAN, Hatice KABADAYI’nın anneleri, Muzaffer ve Zafer CEYLAN’ın babaanneleri; EMİNE CEYLAN, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün saat 11.00 de Pelitçik Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

3-Gökpınar Köyü Sinir Mahallesi halkından, Emine TAŞDÖVEN’in eşi, Seyfettin, Selami, Mustafa TAŞDÖVEN’in babaları, Sadettin, Sabahattin TAŞDÖVEN, Zinnet TURAN, Hamiyet ESEN’in ağabeyleri, Münevver, Yasemin TAŞDÖVEN’in kayınpederi; SEYFETTİN TAŞDÖVENHakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün saat 14.00 de Gökpınar Köyü Sinir Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

4-Dörtdivan İlçesi Çetikören Köyü halkından; NECATİ URAL, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00 de Çetikören Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

5-Mudurnu İlçesi Çavuşderesi Köyü halkındanİBRAHİM KAYAHakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün saat 11:00 de Çavuşderesi Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.