VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

HIRSIZLAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI

26 Haziran 2020

..............................................

Bolu'da hırsızlık şüphesiyle polisin takibe aldığı 2 kadın ve bir çocuk, apartmandan çıktıkları esnada suçüstü yakalandı.

Alınan bilgiye göre, kentte son dönemlerde artan ikametgahlardan hırsızlık olaylarının aydınlatılması için çalışma başlatan Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık şüphelilerinin gidebilecekleri bölgelerde devriye görevi yaptı. Ekipler, 3 kişiyi apartmanlara girip çıkmalarından şüphelenerek takibe aldı. Apartmanlara girip çıkan 2 kadın ve bir çocuğun, daha önceki hırsızlık olaylarında güvenlik kameralarınca görüntülendiğini belirleyen ekipler, şüphelileri Karamanlı Mahallesi Şen Sokak'taki apartmandan çıkarken suçüstü yakaladı.

ELLERİNİ SALLAYA SALLAYA GEZDİLER

Gözaltına alınan F.G. (28) ve E.G. (25) adlı kadınlarla 18 yaşından küçük N.U'nun aynı suçtan çok sayıda kaydının olduğu tespit edildi. Üst aramasında 10 bin lira değerinde malzemeyle nakit para ele geçirilen F.G. ile E.G. emniyetteki işlemlerinin ardından Bolu Adliyesine götürüldü, yaşı ÜACCCCküçük  N.U. Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Bu arada, güvenlik kamerası görüntülerinde sokakta yürüyen şüphelilerin, kapısını açık gördükleri apartmana girmeleri, asansörle katlar arasında gezmeleri ve bir süre sonra apartman sakini gibi dışarı çıkmaları yer alıyor.

2 yorum yapılmış
  • Burakbayramolu
    27 Haziran 2020 • 08:42
    Muhtemelen izzet baysal mahallesine giren hırsızlar neredeyse 1 seneye yaklasacak emniyetten hala ses soluk yok
  • yuksel14
    27 Haziran 2020 • 12:01
    hırsızlık yapacağınıza gençsiniz gidin çalışın yada kendinizi satın.en azından alın teri var..elalemin alın terine dokunmaktansa iyidir.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.