Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

MESAFENİ KORU BOLU..

9 Nisan 2020

............................................................................

Haber: Berfin Mutlu- Havva Akça

Bolu’da korona virüs tedbirleri kapsamında yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Bolu Belediyesi tarafından sosyal mesafeyi korumak amaçlı yoğun olarak kullanılan alanlar ‘Mesafeni Koru’ ve ‘Evinde Kal’ yazıları içeren sprey boyalarla  boyandı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Sabırlı bir şekilde alınan kararlara uyulmasını tekrar halkımıza hatırlatmak istiyorum" dedi. 

Bolu Belediyesi korona virüsü tedbirleri kapsamında çalışmalara devam ediyor. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgelerde ve banka önlerinde, sosyal mesafeyi korumak amaçlı ‘Mesafeni Koru’ ve ‘Evinde Kal’ yazıları içeren sprey boyalarla yerler boyandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tanju Özcan, "Bu çalışma insanların birbirine çok temas etmemesi için. Bulunduğumuz bölge, ana bankaların bulunduğu bölge.  Dolayısıyla bu mesafelerle ilgili böyle bir çalışma yapalım dedik. Emniyetle istişare halinde yapıyoruz bunu.

HALKIMIZA HATIRLATMAK İSTİYORUM

Şunu da söyleyeyim bu vesileyle, şu ana kadar alınan önlemler işe yaramış gibi gözüküyor. Bolu vaka sayısında Türkiye’de en az olan şehirlerinden biri. Demek ki kararlılıkla bunu uygulamaya devam edersek inşallah bu süreci hiç kimsenin hayatını kaybetmediği, bizim için de gurur vesilesi olacak bir süreç olarak tamamlayabiliriz. Sabırlı bir şekilde alınan kararlara uyulmasını tekrar halkımıza hatırlatmak istiyorum’’ şeklinde konuştu.

 • MESAFENİ KORU BOLU..
 • MESAFENİ KORU BOLU..
 • MESAFENİ KORU BOLU..
2 yorum yapılmış
 • Tanjukald
  9 Nisan 2020 • 18:50
  Bir chpli olarak konuşmak gerekirse Tanju Özcan ve ekibi virüsle mücadele kapsamında hijyen, sosyal yardım, bilinç oluşturma ve dağıtım başta olmak üzere çoğu konuda sınıfta kaldı. Maalesef Tanju beyi alkışladığım günlere pişman oluyorum.
 • Alietin
  18 Mayıs 2020 • 21:46
  Sabır ve bilgi le insanoğlunun başarayamacağı bişey yoktur. Belediye Başkanlarının ve çalışanların gayreti ile Halkın bilinçlenmesi ile bu kabus gibi geçen günleri geride bırakacağımıza inanıyorum. EVDE KALANLARIN Artık evden çıkmalarını sağlayacak ortamın oluşması için. BELEDİYELERİN SİSYAET GÖZETMEDEN VAR GÜCÜ İLE ÇALIŞMALARI Yeni bir belediyecilik anlayışınıda birlikte getirecektir. KORONA GÜNLERİ Yeni bir Yönetim anlayışını getirmiştir.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.