VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

KORONA'YA YAKALANDI, HERKESİ UYARDI

6 Nisan 2020

.....................


Bolu'da, korona virüsüne yakalanan Refika Baysal Toplum Sağlığı Merkezi'nde memur olarak görev yapan Veysi Aktürk, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Aktürk, "Üzgünüm çünkü arkadaşlarımı yanlız bıraktım" dedi. 

Bolu'da, Refika Baysal Toplum Sağlığı Merkezi'nde sağlık memuru olarak görev yapan Veysi Aktürk, korona virüs şüphesiyle test yaptırdı. Testin pozitif çıkması üzerine Aktürk, tedavi altına alındı.  Tedavisinin 3'üncü gününde olduğunu söyleyen Aktürk, sosyal medya hesabından umut veren bir paylaşımda bulundu. 

"PANİK YOK, UMUTSUZ OLMAK YOK, ÖLMEK YASAK"
Aktürk yaptığı paylaşımda şunları söyledi: 
"Korona virüsle tedavimin 3. günündeyim. Unutmayın, zaferin büyüklüğü mücadelenin zorluğu ile ölçülür. Milleti ve Devleti için canını ortaya koyan nice canların var olduğunu asla unutmayın. İnaniyorum bu mücadelenin kahramanları da geçeni gündüzüne katan, canla başla mücadele veren, evlerine dahi gitmeyen sağlık personeli olacaktır. Üzgünüm, çünkü arkadaşlarımı yanlız bıraktım. Tedavi gördüğüm Hastanede hizmetlisinden Müdürüne, korona servisi hemşire hanım kardeşlerimin yaklaşımlarına, naifliklerine... Hastanesinde aldığı tedbirlerle, kendisine, hastanesine yakışanı yaptıran, sürekli arayip takipte olan değerli başhekimine. Sürekli bilgi halinde olan merkezimizin başhekimine, sağlık müdürlüğümüzün Başkan, Başkan Yardımcılarına, yakından takip eden İl Sağlık Müdürüme ayrı ayrı teşekkür ediyorum. PANİK YOK, UMUTSUZ OLMAK YOK, ÖLMEK YASAK" hep beraber başaracağız. Bana bir şey olmaz deme paylaşın destek verin. Selam Dua ile"

 

2 yorum yapılmış
  • Leylabeyhannal
    6 Nisan 2020 • 19:21
    Çok geçmiş olsun rabbim ya şafi ismiyle acil şifalar versin tüm hastalarımıza tüm sağlıkta çalışanlardan da allah razı olsun
  • HlyaBerberolu
    8 Nisan 2020 • 16:06
    çok çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ RİSK ALTINDADIR Allah hepsinin yardımcısı olsun inşallah el birliği ile evlerimizde izole olarak bu virüs çıkmazından kurtulacağız umudum var
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.