VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"BİZ VARIZ" KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

3 Nisan 2020

.......................................................................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, koronavirüs önlemleri kapsamında Bolu Belediyesi tarafından başlatılan “Biz Varız” kampanyası kapsamında geçen hafta boyunca 5 bin vatandaşa yemek ulaştırıldığını duyurdu.

Başkan Özcan, ayrıca, belediye ile irtibata geçen 2 bin 200’ün üzerinde vatandaşın isteklerinin %97’sinin gerçekleştirildiğini söyledi.

Başkan Özcan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sadece geçen hafta 5 bin kişiye sıcak yemek ulaştırdık. Yine geçen haftaki rakamlara göre 2 bin 200’ün üzerindeki vatandaş bize ulaştı ve bunların %97’sini gerçekleştirdik. Ancak biz yaptığımız sosyal yardımları şeffaf bir şekilde açıklayacağız sayı olarak, ancak sağ elin verdiğini sol el görmesin prensibimizden hareket ederek bu kişilerin kimliklerini açıklamayacağız. Bu yardımları da gizli olarak yapacağız, gizli olarak ulaştırıyoruz.

AMACIMIZ BUNU ÜÇE ÇIKARTMAK

Ancak resmi kurumlar, Sayıştay, bunları görebilir, değerlendirebilir. Ama çarşaf çarşaf bu kişileri ifşa etmeyeceğiz. Amacımız da, geçen dönemden daha fazla sosyal yardım yapıyoruz. Ama biz bu sosyal yardımların yeterli olmadığını düşünüyoruz. Biz kendimizle bu anlamda yarışıyoruz. İhtiyaç sahibi insanların tamamının ihtiyacı ortadan kalkmadığı takdirde, ben belediye başkanı olarak bundan tatmin olmayacağım. Dolayısıyla bir yapıyorsak, amacımız bunu üçe çıkartmak.”

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.