VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

FARKLI ÜLKELERDEN 140 KİŞİ DAHA GELDİ

25 Mart 2020

...........................................

Haber: Adnan KARABULUT

Karantinaya alınmak üzere içlerinde öğrencilerin de bulunduğu farklı ülkelerden gelen 140 vatandaş 7 otobüs ile Bolu’ya geldi. 140 vatandaş sağlık kontrollerinin ardından 14 günlük karantina sürecine girdi.

Yurt dışından gelerek, İstanbul Havalimanı'na inen vatandaşlar otobüslerle Bolu’ya gelmeye devam ediyor. Sabaha karşı 3.30 sularında 140 kişilik bir kafile daha geldi. İstanbul Havalimanı’na inen vatandaşlar, 7 otobüsle Bolu’ya geldi. Aralarında öğrencilerin de bulunduğu farklı ülkelerden 140 vatandaş sağlık kontrollerinin ardından 14 günlük karantina için Hayreddin Tokadi Öğrenci Yurdu’na yerleştirildi.

TOPLAM 232 VATANDAŞ KARANTİNAYA ALINDI

Saat 3.30 sıralarında farklı ülkelerde yaşayan 140 vatandaşın da gelmesiyle birlikte, Bolu’da karantina altına alınan 232 vatandaş oldu. Farklı ülkelerde yaşayan ve aralarında öğrencilerin de bulunduğu Türk vatandaşları Hayreddin Tokadi Öğrenci Yurdu’nda 14 günlük karantina altında olacak.

5 yorum yapılmış
 • Helalolsunhkmete
  25 Mart 2020 • 06:32
  Tek tek yurt dışından gelen insanları 14 gün besleyip öyle evlerine gönderiyor. Hastalıkla mücadele ediyor. Bunun maddi yanı bir yana organizasyonu bile büyük iş.
 • selma
  25 Mart 2020 • 13:55
  neden bu insanlar hep Boluya geliyor böyle yapacaklarına hepsini bir ilde toplasalar
 • Yaman
  25 Mart 2020 • 17:22
  Paratoner gibiyiz resmen nerde virüslü var çekiyoruz memlekete gitsin şimdiye kadar nerde yaşadıysa orda kalsın iyiyken yurtdışına kaçanlar kötüyken dönmesinler bi zahmet sözüm ona beyin göçleri
 • Angaral
  25 Mart 2020 • 18:18
  Neden sadece kendinizi düşünüyorsunuz ankara İstanbul Konya Kayseri Isparta da bir dolu insan var. Oradakilerin canı yokmu hepsi Bolu’ya geliyor diyorsunuz. Bu kadar insanı hangi il alır biraz mantık ve empati yapın lütfen
 • Kimse
  26 Mart 2020 • 21:35
  İnsanların Bolu da toplanması değil sorun. Öyle bir reklam yapıldı ki Türkiye de virüs yok diye doğal olarak hasta olan olmayan giriş yaptı memlekete. Çinde bu bir kaynaktan yayıldı wuhan dan, daha kolay kontrol altına alındı başka bir yerden tehdit yoktu. Türkiye ye her yerden giriş var hangi birini kontrol edecekler. Tek bir yerden çıkmadı ve her ile dağıtıyorlar. Türkiyenin her tarafına yayıyorlar. O çocuklar bizim çocuklarımız öğrencilere lafımız yok.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.