VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BİRLİK ET'DEN SAĞLIKÇILARA DESTEK

24 Mart 2020

.......................

Bolu'nun başarılı iş kadınlarından Zerrin Açıkalın’ın sahibi olduğu Bolu Birlik Et firması da  fedakarca görev yapan sağlık çalışanları için özel bir kampanya düzenledi.

Korona virüsüne karşı yürütülen mücadele büyük bir fedakarlık gösteren Sağlık Çalışanlarına toplumun tüm kesimden destek gelmeye devam ediyor. Kampanya kapsamın da tüm sağlık çalışanlarına Bolu Birlik Et’ ten alacakları ürünlerden %15 indirim uygulanacak.  Sağlık çalışanları istedikleri takdirde 0532 698 9734 nolu telefondan siparişleri adreslerine isteyebilecekler.  Bolu Birlik Et Firması tarafından düzenlenen kampanya kapsamında yapılan açıklamada, “Küresel Korona virüsü mücadelesi kapsamında mücadele veren tüm sağlık çalışanlarımıza (memur, işçi, sözleşmeli personel) indirim desteği bizden. Bolu Birlik Et olarak tüm sağlık personelimizin yanındayız) ifadelerine yer verildi.

 • BİRLİK ET'DEN SAĞLIKÇILARA DESTEK
4 yorum yapılmış
 • AslanKaraday
  25 Mart 2020 • 01:07
  Koyun can derdinde kasap et.. Yani böyle bir zamanda böyle bir yaklaşım diğer kasap ve şarküteri işi yapan esnafa haksız rekabet olmuyormu? Kaç sağlıkçı telefon edip bana kıyma yollarmısın der acaba! Biz Turklerde bir kasap kültürü vardır gider eti kasaptan görerek alırız.. Hadi hayırlı işler, Allah çarşınızı pazar eylesin %15....
 • Itfaiyepersoneli
  25 Mart 2020 • 01:25
  Çoklazımdı amann
 • fatihcanturk
  25 Mart 2020 • 16:34
  Anlayamadığım bu olay neden insanları rahatsız ediyor. Haksız rekabet oluşturacak durumda yok. Zor zamanda, en zor dönemi geçiren sağlıkçılara indirim yapılmış bu neden zorunuza gidiyor. Gelin hastanelere de hergün hastalık riskini beraber yaşayalım. Ama yok amaç farklı. Üzüm yemek değil bağcıyı dövmek sizin amacınız.
 • Bolulu
  25 Mart 2020 • 16:49
  İyilik yapsan suç yapmasan suç insanlar çok tuhaf. Allah yardımcısı olsun şu günlerde herkesin
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.