VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

10 BİN KİŞİLİK LOKMA DAĞITILDI

27 Şubat 2020

........................................

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Regaip Kandili dolayısıyla Dört farklı noktada gerçekleşen dağıtımlarda 10 bin kişiye kandil lokması ikram edildi. 

Üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili dolayısıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye önünde lokma dağıtıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da bulunduğu etkinliğe Belediye Basın Sözcüsü Rasim Özdemir, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Zuhal Toker Işın da katılım gösterdi. Başkan Tanju Özcan, vatandaşlara kendi eliyle lokma ikram etti.  

Vatandaşların kandilini kutlayan Başkan Özcan, “Bereket ve maneviyat mevsimi olarak nitelendirdiğimiz mübarek üç aylara girmiş bulunmaktayız. Allah’ın rahmetinin üzerimize olduğu mübarek üç ayların manevi ikliminin ilk esintisi olan Regaip Kandil’ini idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İdrak etmiş olduğumuz bu mübarek gecenin tüm İslam âlemine ve tüm insanlığa, barış, huzur, kardeşlik getirmesini temenni ediyor, bu vesileyle Bolulu hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin üç aylarını ve Regaip Kandil’ini kutluyorum” şeklinde konuştu.

 • 10 BİN KİŞİLİK LOKMA DAĞITILDI
 • 10 BİN KİŞİLİK LOKMA DAĞITILDI
 • 10 BİN KİŞİLİK LOKMA DAĞITILDI
2 yorum yapılmış
 • Erhanchpli
  27 Şubat 2020 • 22:05
  Allah razı olsun başkanım sağolun teşekkürler
 • lokma
  3 Mart 2020 • 11:47
  diğer bi haber sitesinde aynı haber lokum olarak verilmiş lokum ne la lokum onun adı lokmadır lokum o bakkallarda satılan pudralı küp şeklinde yiyeceğe denir lokmaya lokum diyene ifrit oluyorum ağzının üstüne bitane çakasın geliyor
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.