VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

TOPLANTIDA DİKKAT ÇEKEN İSİM

26 Şubat 2020

...................................

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Bolu'da kurmayları ile bir araya geldi. Davutoğlu, Abant’ta Gelecek Partisi istişare toplantılarına devam ederken, toplantıların ikinci gününden Bolu kamuoyunun yakından tanığı bir ismin de aynı otelde saatlerce beklediği görüldü. Otelde bulunan ismin BAİBÜ eski Rektörü Prof. Dr. Yaşar Akbıyık olduğu öğrenildi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Abant’ta kurmayları ile bir araya geldi. Partisi ile istişare toplantılarına Bolu’da devam eden Davutoğlu, göreve başlayan 36 il başkanının yanı sıra atama yapılmayan başta Bolu olmak üzere diğer illerde görevlendirilecek isimleri ve partinin izleyeceği politikaları istişare ediyor.

BOLU’DAN BİR İSİM GÖRÜLDÜ

Toplantıyı takip etmek üzere Bolu’dan otele giden basın mensupları ise, otelde gördükleri isim karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Kulislerin döndüğü otelde bulunan isim Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) eski Rektörü Prof. Dr. Yaşar Akbıyık’tan başkası değildi. Akbıyık, bilindiği üzere birçok kez mahalli ve yerel seçimlerde Ak Parti’den aday adaylığı başvurusunda bulunmuş, ancak Ak Parti Genel Merkezi tarafından listelere dahil edilmemişti. Akbıyık’ın kulislerde Davutoğlu ekibiyle her hangi bir görüşme yapıp yapmadığı ise bilinmiyor.

Kaynak: Bolu Takip Gazetesi

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.