VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AYDIN'DAN SEBEN VE KIBRISCIK'A MÜJDE...

25 Şubat 2020

........................

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, "Cumhurbaşkanlığı yatırım programına giren ve planlama aşamasına da geçen Kıbrıscık ve Seben ilçelerimizde yapımına başlanacak olan Aile Sağlık Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi. 

AK Parti Merkez İlçe Kongresinde açıklamalarda bulanarak Kıbrıscık ve Seben’e yapılması planlanan Aile Sağlık Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezleri hakkında müjdeli haber verdi.

"EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ"
Aydın, “Kongrelerimize biz başkaları gibi kendi partileri seçimlerinde kongrelerinde diğer partileri veya onların yöneticileri eleştirerek başlayacak değiliz.  Elbette yaptığı ya da yapacağı bir şeyi olmayanların anlatacak konu bulamadıkları bu durumda anlayışla karşıladığımızı ifade ediyoruz.  Biz bu manada Cumhurbaşkanlığı yatırım programına giren ve bugün itibariyle planlama aşamasına da geçen Kıbrıscık ve Seben ilçelerimizde yapımına başlanacak olan Aile Sağlık Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Elbette tüm yatırımlarda olduğu gibi bu yatırımda ilimize kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği katkısı gecen tüm parti büyüklerimize, bakanlarımıza Bolulu olarak teşekkürü borç biliyoruz”  ifadelerini kullandı.

 

2 yorum yapılmış
  • AhmetGkmen
    25 Şubat 2020 • 12:20
    Teşekkürler sn vekilim daha çok hizmet istiyoruz Kıbrıscık ma ne yapar ak parti yapan gerisi yalan konuşur
  • Yusufilde
    26 Şubat 2020 • 16:47
    Sayın vekilim bu yaklaşımımızdan dolayı çok teşekkür ederim Kıbrızcık ilçemize hayırlı olsun birde araştırma yapılarak zırlar kopatifini incelemenizi istiyorum köylüleri mağdur yapmışlar saygılarımla vekilim
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.