VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DOĞANAY ÖZCAN'A ATEŞ PÜSKÜRDÜ

13 Şubat 2020

............................................

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın billboardlara astırdığı afiş hakkında açıklamalarda bulundu. Doğanay, Seçim öncesi seni işe alacağım yalanıyla insanlardan oy devşiren, onların hayalleri ile oynayan Tanju Özcan’ın beni hedef gösteren bilboardalar asması, telefon numaramı vermesinin tek kelimeyle izahı vardır, ahlaksızlıktır”ifadelerini kullandı.

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, “AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay kimliğimin yanında; bir baba, bir dede, her an ailesiyle Bolu halkının kullandığı sosyal alanlara giden bir Aile Reisi, Bolu’da sosyal bir kimliği olan Nurettin Doğanay olarak konuşacağım. İl Başkanı olduğum ilk günden bu yana hep ahlaki ve insani değerleri ön planda tutarak siyasi çizgimi sürdürmeye çalıştım. Bir çoğunuzun da şahit olduğu gibi; 15 Temmuz ihanet gecesi sonrası Demokrasi meydanında nöbet tuttuğumuz o zor gecelerde alana hiç gelmeyen dönemin Milletvekili Tanju Özcan’ı yuhalayanları, ona hakaret içeren aleyhte slogan atmaya çalışanları susturan biri olarak o günlerde bu durumu siyasi malzeme yapmamış Nurettin Doğanay, dün akşam yaşanan olayı da siyasi malzeme yapmayacaktır. Çünkü Nurettin Doğanay hiçbir zaman bu denli küçülmez” ifadelerini kullandı.

“BU TEK KELİMEYLE AHLAKSIZLIKTIR”

 Nurettin Doğanay, “Dün hepinizin bildiği gibi açık açık ismim ve kullandığım cep telefonu numaram billboardlara asılarak, Bolu Belediyesinde işe başlayacağı sözüne karşılık umut besleyen insanlara, işe başlayamamalarının sebebi olarak hedef gösterildim. Telefon numaramın ilan edilmesinden zerre gocunmam. Çünkü ben zaten numaramı Bolu Halkına veren, günün her saati ulaşılabilen, bir telefon kadar onlara yakın bir İl Başkanıyım. Ama seçim öncesi seni işe alacağım yalanıyla insanlardan oy devşiren, onların hayalleri ile oynayan Tanju Özcan’ın beni hedef gösteren bilboardalar asması, telefon numaramı vermesinin tek kelimeyle izahı vardır, ahlaksızlıktır” şeklinde konuştu.

“AİLEME YAŞATILAN KORKUNUN HESABINI KİM VERECEK”

Doğanay, “Gece yarısı evimde çocuklarımla, Ailemle otururken arandığımda bana edilen hakaretler, tehditler ve bunun sonucunda Ailemin yaşadığı tedirginliğin, korkunun, yaşadıkları ruhsal durumun hesabını kim verecek? Bu konunun yerel ve ulusal basında haber olması sonrası marjinal ve fanatik grupların hedef haline getirilmemin ve felaket tellallığı yapıyorum olası yaşayacağım tatsız bir olayın vebalini kim üstlenecek? Bunun adı siyaset değildir. Böyle siyaset olmaz. Bakın bunları gerçekten siyaset yapmak adına söylemiyorum. İnsanlıkla bağdaşmayan gayri ahlaki bu durumun zaten siyasette yeri olamaz. Siyasi hayatı şovlarla, yalan ve iftiralarla geçen Tanju Özcan şimdi biliyorum ki; bu hazırlanan ilanlardan haberi olamadığını söyleyerek suçu yanındaki suçsuz insanlara atacak belki de bu olayda hiçbir suçu masum bir kardeşimizin işine son verecek. Çünkü hiçbir zaman sorumluluk almayan Tanju Özcan bu olayda da şova kaçacak, siyasi rant elde etmeye kalkışacaktır ama tuz koktu. Artık Bolu Halkı bu basit şovlara prim vermiyor” dedi.

“BUGÜN SİYASET YAPMA GÜNÜ DEĞİL”

Doğanay, “Konu yargıya intikal etmiş olup üzerinde de fazla da konuşmayacağım. Tek söyleyeceğim; bu ahlaksızlık karşısında bana gerek telefonla, gerek mesajla, gerek sosyal medya ile gerekse de haber yaparak destek veren tüm Bolulu hemşerilerime, basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca konuşmamın sonunda dün hakkımda ortaya atılan İŞKUR ile ilgili iddialara da Cumartesi günü düzenleyeceğimiz İl Danışma Meclisinde cevap vereceğimi de belirtmek istiyorum. Çünkü bugün siyaset yapma günü değil. Bugün insan olma, insani değerlere sahip çıkma günü.” İfadelerini kullandı.

2 yorum yapılmış
  • GEREKBOLULU
    13 Şubat 2020 • 17:23
    BIRAKIN SİYASETİ SİZLER GİBİ ÜNİVERSİTE MEZUNU OLAN EĞİTİMLİ, BELİRLİ BİR SEVİYEYE GELMİŞ KİŞİLERİN BİRBİRLERİNE KARŞI AŞAĞILAYICI, KIRICI KELİMELER KULLANMASI BENCE ÇOK YANLIŞ
  • ejdermeyvelisomothi
    14 Şubat 2020 • 09:33
    Asıl sizin Bolu'ya yaptığınız ihanettir, ahlaksızlıktır.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.