VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

CHP'Lİ BAŞKANLAR BOLU'DA KAMPA GİRDİ

3 Şubat 2020

..............................................

İlki Yalova'da başlatılan Cumhuriyet Halk Parti'li İl Belediye Başkanları Toplantısı'nın ikincisi Bolu'da gerçekleşti. Toplantıya 8 ilin belediye başkanları katıldı.

31 Ocak – 02 Şubat 2020 tarihleri arasında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir ve Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ile İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet katıldı.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıda ilk olarak ev sahibi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan bir konuşma yaptı. Başkan Özcan'ın selamlama konuşmasının ardından konuk Belediye Başkanlarına Bolu'nun doğal ve kültürel güzelliklerinin tanıtıldığı bir belgesel ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın 10 aylık süreçte yaptığı çalışmalar ve gelecekte yapacağı projelerin anlatıldığı bir sunum yapıldı. Büyük beğeni gören sunumların hemen ardından ise toplantının değerlendirme kısmına geçildi.  Bu bölümde CHP'li İl Belediye Başkanları belediye çalışmalarında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alış verişinde bulundu.

TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

Verimli geçen toplantının ardından CHP'li Belediye Başkanları için bir dizi teknik gezide düzenlendi. Konuk Başkanlar bu kapsamda ilk olarak Bolu'nun en büyük markalarından Bolçi Çikolata'nın OSB'deki fabrikası ile dünya devi Arçelik'in Yukarısoku Mahallesi'deki Arçelik The Kitchen Showroom & Etkinlik Alanı'nı gezdi. Konuk Başkanlar daha sonra ise Bolu Belediyesi'ne ait Kilitli Parke ve Bordür Taşı Fabrikalarına geçerek burada teknik incelemelerde bulundu. CHP'li İl Belediye Başkanları üç gün süren kampın son gününde ise Bolu'nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı'na gittiler. Karla kaplı Gölcük'e hayran kalan konuk başkanlar göl çevresinde gezinti yaparak, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

  • CHP'Lİ BAŞKANLAR BOLU'DA KAMPA GİRDİ
  • CHP'Lİ BAŞKANLAR BOLU'DA KAMPA GİRDİ
  • CHP'Lİ BAŞKANLAR BOLU'DA KAMPA GİRDİ
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.