VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU İTFAİYESİ DE SEFERBERLİĞE HAZIR

25 Ocak 2020

............................

Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sonrası ihtiyaç duyulması halinde yola çıkmak için hazır kıta bekliyor.

Depremin meydana geldiği saat itibariyle ülke genelinde bulunan İtfaiye Daire Başkanlıkları ve AFAD ekipleri ile iletişim halinde olan Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri deprem bölgesinde ihtiyaç duyulması halinde yola çıkmak için hazır kıta bekliyor.

3.SEVİYE DESTEK EKİBİ OLARAK HAZIRIZ

Deprem bölgesinde çalışmaları an ve an takip ettiklerini ifade eden Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Duman;  “İtfaiye daire başkanlarımız ve İtfaiye il müdürlüklerimiz ile kurmuş olduğumuz whatsapp gurubunda haberleşmeye başladık. İlk etap da Malatya İtfaiye Daire Başkanımız ile irtibata geçtik. Kendisiyle yaptığımız görüşmede Pötürge, Kale ve Doğanyol’dan yoğun ihbar aldıklarını ve ekiplerini o bölgeye yönlendirdiklerini bildirdiler. Elazığ İtfaiye Müdürlüğümüzde yangın ve bina çökmelerine karşı ekiplerini görevlendirdiklerini söylediler. Daha sonra büyükşehirlerimizden guruplar halinde kurtarma ekipleri yönlendirildi. Bolu AFAD Müdürlüğümüzle beraber gelişmeleri yakından takip ettik. Türkiye AFAD Müdahale çerçevesinde Bolu 3.seviye destek ekibi olarak hazır bulunmaktayız. Olay yerindeki ekiplerimiz değişim talep ettiği zaman AFAD Başkanlığıve İl Müdürlüğü kapsamında Bolu Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan’ın talimatları doğrultusunda 6 kişilik ve 9 kişilik ekiplerle beraber 1 kurtarma ve 1 yangın söndürme arazösü ile hazır beklemekteyiz.” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

  • BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 10 TEMMUZ CUMA
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.