VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇİRKİN PAYLAŞIMA İHRAÇ

15 Ocak 2020

................................................

Düzce’nin Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Filenin Sultanları’nın 2020 Tokyo Olimpiyatları’na gidecek olmasına ilişkin yaptığı paylaşımın sonrasında, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, Voleybol Milli Takımı ile ilgili paylaşımda bulunan MHP Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in belediye başkanları listesinden düşürüldüğünü söyledi.

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Birol Şahin, Almanya’yı 3-0 yenerek Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazanan Türkiye Voleybol Milli Takımı hakkında bir paylaşımda bulundu. Birol Şahin, sosyal medya paylaşımında, “Kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin” ifadelerini kullanması büyük tepkiye neden oldu.

DEVLET BAHÇELİ TALİMAT VERDİ

Konu üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Milletçe haklı gururumuz olan Filenin Sultanları halkında, yapmış olduğu çirkin paylaşımı nedeniyle; Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin talimatlarıyla Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, belediye başkanları listemizden düşürülmüştür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verdi.

ŞAHİN’İN YAPTIĞI PAYLAŞIM

MHP’li Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazanan Filenin Sultanları hakkında yaptığı paylaşımda, “Allahu Teala’nın örtünün vücut hatlarınız belli olmasın emrine karşı çıkarak, açılıp saçılacaksın, kendini teşhir edeceksin sonra da Tokyo’ya gidiyoruz diye sevineceksin. Dünya şampiyonu olsan ne yazar. Müslüman kadın adap ve haya sahibidir. Yaptığı her işte Allah rızası gözetir. Dinimize göre kadınlar kendi aralarında spor yapabilirler. Erkekler huzurunda açık saçık olarak değil” ifadelerini kullanmıştı.

 • ÇİRKİN PAYLAŞIMA İHRAÇ
6 yorum yapılmış
 • Arzu
  15 Ocak 2020 • 14:40
  Adam kötü birşey dememiski. Müslümanlığa göre öyle.. Ama başını kapatipdugunlerde ortada göbek atan kadınlar çocuklukta. Kollarının yarışına kadar bilecik takan kapalı kadınlar gösteriş meraklıları çoğunlukta. Önemli olan nereni kapattığım değil.kapatipta gereğini yaptın mı...Önemli olan o bence.
 • Serkanko
  15 Ocak 2020 • 20:26
  Musalladan kabristana varınca çirkim olan neymiş belli olacak sabredin
 • AdemKocaba
  16 Ocak 2020 • 01:50
  Başkanın yanındayız
 • Doankrolu
  16 Ocak 2020 • 11:27
  Sayın başkanın paylaşımına katılıyorum. Çirkin paylaşım olarak başlık atmanızı kınıyorum. Çirkin olan ne ? İnsanın inancını paylaşmasımı ? Yoksa bu paylaşımı çirkin olarak değerlendirmekmi?
 • Mert
  16 Ocak 2020 • 13:35
  Yoruma bak şaka gibi bole orumcek beyinli insanlar olduktan sonra daha da geriye gitmeye devam edeceğiz
 • RKVatanda
  17 Ocak 2020 • 09:36
  Başkanın dediği doğru
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.