VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"

10 Ocak 2020

..........................................

Haber: Sevgi PİLGİ

10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle,  basın mensuplarıyla bir araya gelen Bolu Valisi Ahmet Ümit,  gazetecilerin günlerini kutlayarak, onlarla sohbet etti. Ümit, Valilik olarak, yaptıkları faaliyetlerden bahsederek, 2020 yılı hedeflerini anlattı.

Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın mensuplarıyla bir araya gelen, onlarla sohbet eden Vali Ümit, 2019 yılı il geneli yapılan faaliyetlerden bahsetti.

Vali Ümit, Bolu’da yapılan toplam vatandaşlık müracaatlarını, ilimizde toplam yabancı kişiler ile ikamet izni olan yabancı uyrukluların sayılarından, evde bakım hizmetlerden, vatandaşlara yapılan gıda yardımlarından, Sosyal/ekonomik desteklerden, sosyal yardımlardan, bağımlılıkla mücadele çalışmalarından bahsetti. Ümit, ayrıca Bolu’daki istihdam faaliyetlerinden, aktif iş gücü oranlarından bahsetti.

"İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞMALARIMIZA ÖNEM VERİYORUZ"

İlimizi ziyaret eden turist sayısının fazlalığına dikkat çeken Vali Ümit, Bolu’nun turizm şehri olması için daha çok çalışmalara öncelik edeceğini ifade etti.  Robotik kodlama dersleri, kitap okuma alışkanlığı gibi çocukları geliştirici faaliyetlere önem verdiklerini de belirtti. 2020 yılı öncelikli hedeflerinden bahseden Vali Ümit, "Her zaman olduğu gibi insan ve sevgi eksenli çalışmalarımıza önem veriyoruz. Hedeflerimiz şu şekilde: çevre kirliliği ile mücadele, kaçak yapılaşmayla mücadele, turizmin geliştirilmesi, özel idare başta olmak üzere yatırımların daha etkin şekilde yürütülmesi, Öğrenciler için 'Trafik Eğitim Pisti' yapılması ve çocuklarımızın hizmetine sunulması, Ozan özen ilköğretim okuluna spor salonu yapılması” şeklinde konuştu.

Gazetecilerin sorularını cevaplayan Ahmet Ümit,  gazetecilerin sektörde yaşadıkları sıkıntıları dinledi. Sohbet havasında geçen soru-cevap faslı, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
  • "İNSAN VE SEVGİ EKSENLİ ÇALIŞIYORUZ"
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.