VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SAADET PARTİSİ'NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

31 Aralık 2019

.................................

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı görevini yürüten Veysel Çetinkaya, Genel Merkez tarafından Yüksek Disiplin Kurulu Görevine seçilmesi nedeniyle İl Başkanlığı görevini bıraktı. Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı Görevine ise İsa Sayın getirildi. 

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı görevini yürüten Veysel Çetinkaya, geçtiğimiz ay yapılan Büyük kongre sonrasında Yüksek Disiplin Kurulu’na seçilmişti. Çetinkaya’nın yerine, ise Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı görevine İsa Sayın getirildi.

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığından yapılan açıklamada ise; “Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı görevini 2012 yılından bu yana yürüten Veysel Çetinkaya’nın, geçen ay yapılan Büyük Kongre’de Yüksek Disiplin Kurulu’na seçilmesi nedeni ile İl Başkanlığı görevi sona ermiş, yerine Genel Merkezimizin atama yazısı ile İsa Sayın getirilmiştir.

TÜRKİYE SİYASETİNE HAYIRLI OLSUN

Ülkemizde adil bir düzen kurmanın mücadelesini veren Saadet Partimizin İl Başkanlık görevini uzun yıllar büyük bir özveri ve samimiyetle sürdüren Sayın Veysel Çetinkaya’ya teşekkür eder, her iki başkanımıza da yeni görevlerinde başarılar diler, camiamıza ve Türkiye Siyasetine hayırlı olmasını temenni ederiz. Kamuoyuna saygı ile duyururuz” ifadelerine yer verildi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.