VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AYDIN VE KÜPÇÜ MÜJDEYİ VERDİ

12 Aralık 2019

...............................................

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü müjdeyi vererek, beklenen Sağlık Personeli atamalarının 2020 yılı başı itibariyle başlayacağını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı’nın önümüzdeki yıl başı itibariyle; hemşire, ebe, sağlık teknisyeni/teknikeri olmak üzere, psikolog, fizyoterapist, diyetisyen, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, iş ve uğraşı terapisti, perfüzyonist ve sağlık fizikçisi unvanlarında gerçekleştirilecek alımlarıyla ilgili bilgi veren Aydın ve Küpçü; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesiyle Türkiye geneli yapılacak sözleşmeli sağlık personeli alımı için pozisyon ihdası onaylandı. Bolu’muza da ilk etapta farklı unvan gruplarından yaklaşık 100 sözleşmeli pozisyona KPSS puanıyla atama yapılacak.” dediler.

 “VATANDAŞLARIMIZI DAHA DA RAHAT ETTİRECEĞİZ”

Beklenen atamaların, AK Parti hükümetleri döneminde sağlık alanında yapılan icraatların daha da etkin ve verimli bir şekilde millete sunumunda rahatlık sağlayacağını ifade eden Aydın ve Küpçü, “Evvelden hayal olan ancak AK Parti hükümetleriyle beraber artık Avrupa’da ve Amerika’da yaşayanlar ülkemizdeki sağlık sistemine gıptayla bakıyorlar ve tedavi olmak için ülkemizi tercih ediyorlar. Vatandaşlarımız başka ülkelere gitmek yerine kendi memleketinde tedavi olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Daha bir hafta evvel İngiltere’de küçük bir çocuğu ne yazık ki yatak bulamadıkları için beton zemine yatırarak tedavi etmeye çalıştıklarını medyamızdan takip ettik. İnşallah yapılan alımlarla hizmet kalitesini daha da artırarak vatandaşlarımızı daha da rahat ettireceğiz” dediler.

 “YAPILACAK ATAMALARIN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ”

Son olarak yapılacak atamaların hayırlı olmasını dileyen AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü; “Gençlere istihdam oluşturma adına sürekli yeni sektörlerde alan açan ve var olan alanlarda özellikle kamuda gençlerimizi rahatlatan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya şükranlarımızı sunuyoruz. Yapılacak atamaların hayırlı olmasını temenni ediyor, konuyla ilgili duyuruların Sağlık Bakanlığı ve ÖSYM’nin internet sitelerinden takip edilmesini belirtiyoruz” ifadelerini kullandılar.   

3 yorum yapılmış
 • ahmet
  12 Aralık 2019 • 17:52
  Bolu merkeze TOKİ yapılacakmı
 • tan
  12 Aralık 2019 • 18:08
  kadro mnezman ancak laf bıktık sizden bu ne kardeşim vatandaşı bıktırdınız kimse konuşamıyo kadro nezman 6 yıldır sö
 • Fuzuli
  13 Aralık 2019 • 12:03
  Akp hükümeti sanki memur hükümeti memurdan başka rahat eden para kazanan kalmadı çalışıp çalışıp öğretmenlerin memurların cebini doldurmaktan sıkıldım biz esnafız aylık 5 bin para kazanamıyoruz memurlar yan gel yat 7 bin tl alıyor bu düzen böyle gitmez
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.