VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ANKARA'DA BOLU RÜZGARI

12 Aralık 2019

.....................................

AK Parti tarafından Ankara’da düzenlenen 6. Kadın Şurasına Bolu İli İlçe ve Belde Belediye Başkanları Fatih Kavak, Recayi Çağlar, Celal Beydili ve Mustafa Allar, katıldılar. Belediye Başkanlarının, ilçelerinin tanıtımı için açtığı stantlara Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kurmayları ziyaret etti.

AK Parti tarafından Ankara Ticaret Odası(ATO) Congresium’da, Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası düzenledi. Programa ilimiz Bolu’dan Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü’nün yanı sıra Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı ile İl-İlçe Kadın Kolları Başkanları ve yöneticileri de katıldılar.

Belediyeler 6. Kadın Şurasında açtıkları standlar ile ilçelerin tanıtımını da yaptılar. Programa katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Gerede, Karacasu, Seben ve Yeniçağa’nın standları ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanları Fatih Kavak, Mustafa Allar, Celal Beydili ve Recayi Çağlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a taleplerini iletme fırsatı buldular. Tanıtım standlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile çok sayıda Bakan ve AK Parti yöneticisi de ziyaret etti. Ziyaretlerde Belediye Başkanları konuklarına hediyeler takdim ettiler.

“SEBEN’DEN VATANDAŞLARIMIZIN SELAMLARINI İLETTİK”

Gerçekleşen program sonrası açıklamalarda bulunan Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odasında AK Parti Uluslararası Yerel Yönetimler Kadın Şurasında ilçemizin tanıtımı amacıyla açmış olduğumuz standımızı ziyaret etti. Yöresel ürünlerimizin yer aldığı hediye sepetimizi kendilerine takdim ettim ve Seben’den vatandaşlarımızın selamlarını ilettik. Kendilerinin de Seben’e selamı var” dedi.

 Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise, “AK Parti Genel Merkez Kadın Kollarımızın düzenlediği Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası Programında yer aldığımız standımızı ziyaret eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’ye Gerede’mize özgü hediyeleri takdim ederken hem Zat-ı Devletlerine hem de Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Beyefendiye Gerkonsan dosyamızı ilettik. Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunarım” dedi.

 

Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar yaptığı açıklamada, “Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası Programı ilçemizi tanıtmak adına açtığımız standı ziyaret eden Sayın Cumhurbaşkanımıza Yeniçağa OSB için yardımlarını talep ettim. Yeniçağa halkına selamları var” ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMALARLA İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili ise, “Ankara Ticaret Odasında Uluslararası Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurasına katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, Partimizin kıymetli Bakanları ve yöneticileri ile bir araya geldik. Kendileriyle beldemizde yapacağımız çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk” açıklamalarında bulundu.

  • ANKARA'DA BOLU RÜZGARI
  • ANKARA'DA BOLU RÜZGARI
  • ANKARA'DA BOLU RÜZGARI
  • ANKARA'DA BOLU RÜZGARI
  • ANKARA'DA BOLU RÜZGARI
  • ANKARA'DA BOLU RÜZGARI
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.