VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 11 ARALIK ÇARŞAMBA

11 Aralık 2019

................................

1-Kozlu Köyü halkından, Milli Eğitim Müdürlüğünden emekli, Durmuş CEBECİ VE Fatma KARABULUT’un babaları; REMZİ CEBECİ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kozlu Köyü Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:00 de Sağlık Mahallesi Yıldız Market önünden araç kaldırılacaktır.

2-Aşağısoku Mahallesi halkından, Siyami ATEŞ’in eşi,Sercan ATEŞ’in annesi; ÖMRİYE ATEŞ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Hacı Nakkaş Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

3-Leman KELEŞ’in eşi,Hüseyin ve Türkan KELEŞ’in babaları,Bediha KELEŞ’in kayınpederi; HÜSEYİN KELEŞ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Dağkent 1. Etap Toki Caminde kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

4-Seben İlçesi Muslar Köyü halkından,( merhum) Sıdıka AKTAŞ’ın eşi, Ümmügül SANALAN ve Emrah AKTAŞ’ın babaları; ALİ AKTAŞ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Seben Merkez Caminde kılınacak,öğle ve cenaze namazından sonra ilçe mezarlığına defnedilecektir. 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.