VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

CEMİLE TEYZENİN YÜZÜ GÜLÜYOR

10 Aralık 2019

...................................

Düzce’de yaşayan ve evinde yangın çıkan 90 yaşındaki Cemile Kocaoğlu’nun yardımına Düzce Belediyesi koştu. Düzce Belediyesi ekipleri yaşlı kadının evini onardı, temizledi.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Evde Bakım Hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyan vatandaşların yardımına koşmayı sürdürüyor. Düzce’nin Dedeler mahallesinde yalnız ikamet eden 90 yaşındaki Cemile Kocaoğlu’nun evinde çıkan yangın sonrası ziyarete giden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri evde meydana gelen hasar ve bakım ihtiyacı konusunda tespitler yaptı. Müdür Yasemin Özel Uğurluçelik daha sonra evde bakım hizmetleri personeli ile birlikte yaşlı kadının evine gelerek bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yaptırdı. Çalışmalara bizzat refakat eden Uğurluçelik, yaşlı kadın ile sohbet ederek Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün geçmiş olsun dileklerini ilerek başka bir ihtiyacı olup olmadığını sordu.

“BOYAMA, TAMİR VE DETAYLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI”

Konu ile ilgili Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Dedeler Mahallemizde ikamet eden 90 yaşındaki vatandaşımızın evinde çıkan yangının küçük çaplı maddi hasara sebep olduğu tespit edildi. Müdürümüzce yapılan ilk ziyarette evin yaşanacak durumda olmadığı ve bakım, onarıma ihtiyaç duyduğu belirlendi. Evde bakım ekiplerimizce yangın sonrası evde bakım, boyama, tamir ve detaylı temizlik çalışması yapıldı. Çalışmaların sonrasında Müdürümüz tarafından ziyaret edilen vatandaşımıza başka bir ihtiyacı olup olmadığı sorularak Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün selam ve geçmiş olsun dilekleri iletildi” denildi.

  • CEMİLE TEYZENİN YÜZÜ GÜLÜYOR
  • CEMİLE TEYZENİN YÜZÜ GÜLÜYOR
  • CEMİLE TEYZENİN YÜZÜ GÜLÜYOR
  • CEMİLE TEYZENİN YÜZÜ GÜLÜYOR
  • CEMİLE TEYZENİN YÜZÜ GÜLÜYOR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.