VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

“İSTEDİĞİMİZ BİR İLERLEME KATEDEMEDİK”

2 Aralık 2019

.................................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, temizlik araçları tanıtımı için düzenlenen basın toplantısının ardından alanda bulunan vatandaşların sorularını da cevapladı. Özcan; “Toplu taşıma konusunda istediğimiz bir ilerlemeyi katedemediğimizi itiraf ediyorum” dedi.

Toplu ulaşımla ilgili kendisine yöneltilen soruyu da cevaplayan Başkan Özcan, toplu taşımada istenilen ilerlemenin kat edilemediğini kabul ettiklerini söyledi. Özcan, vatandaşın şikayetlerinin kendileri için birinci öncelik olduğunu ifade etti.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, toplu taşıma konusunda vatandaşların şikayetlerinin birinci öncelikleri olduğunu vurgulayarak; “Toplu taşıma konusunda istediğimiz bir ilerlemeyi kat edemediğimizi de itiraf ediyorum. Her şeyin doğrusu ne ise onu konuşacağız. Toplu taşıma ile ilgili yeni bir toplantı daha yaptık. Şoförler Odası da kendi içinde bir toplantı yapacak. Şoförler Odası Başkanımıza samimiyetle şoför esnafımızın zarar görmesini istemiyoruz. Ama bugün en çok şikâyeti toplu taşıma ile ilgili alıyoruz. Bu durumda “Araç ilave etmek gerekiyorsa araç ilave edeceğiz. Sonrasında gelip biz şoför olarak bu işten zarar gördük demeyin.

VATANDAŞLARIMIZIN ŞİKÂYETLERİ BİZİM ÖNCELİĞİMİZ

Biz şimdiye kadar size verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik. Araç devirleri ile ilgili, belediyenin aldığı devir bedelleri payını düşüreceğiz, cezalara ile ilgili düşürüme gideceğiz. Her şeyi yaptık” dedik ama şikâyetler azalmıyor. Gerekirse sisteme yeni araçlar sokmak zorunla kalacağımızı da söyledik. Zaten para kazanamıyoruz diyorsunuz, o zaman geliriniz daha çok azalır. Otobüs şoförlerimizle bir toplantı yaptık. Ancak bu toplantıdan beklediğimizi bulamadık. Onlar kendi şikâyetlerini söylediler. Haklı oldukları yönler de var ama bizim için şoför esnafımızın, araç sahiplerinin şikâyetlerini minimize etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın şikâyetleri de bizim birinci önceliğimiz” ifadelerini kullandı.

1 yorum yapılmış
  • yuksel14
    3 Aralık 2019 • 00:19
    ilk önce şu öyrencilerin yoğun olduğu asmalı ve kampüsteki duraklarına kapalı bir alan yapın..kışın sohukta öğrenciler zorluk çekiyor....ulaşımdada tam kanal yolunda tranvay koy yada metrobüs yoğunluk olmasın millet üst üste biniyor...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.