VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BELDELERE MÜJDELİ HABER

20 Kasım 2019

.............................

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, Gökçesu ve Taşkesti 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları’nın açılış tarihini duyurdu.

Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Mengen – Gökçesu’da ve Mudurnu -Taşkesti’de faaliyet gösterecek olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarının 1 Aralık’tan itibaren hizmet vermeye başlayacağını belirtti.

Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü yaptıkları ortak açıklamada; “Gökçesu ve Taşkesti beldelerimize kazandırılan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları ile acil ekiplerimiz, çok iyi imkanlarla donatılmış alanlarıyla belde halkına hizmet verecek.  1 Aralık 2019 tarihinden itibaren hizmete başlayacak olan acil istasyonları gerek donanım gerekse fiziki şartlar bakımından halkımıza kaliteli acil sağlık hizmeti sunacaklardır.” dedi.

“YATIRIMLARIMIZIN DEVAMI GELECEK”

Aydın ve Küpçü; “Geçtiğimiz ay açılan Mudurnu Devlet Hastane’mizden sonra; Gökçesu ve Taşkesti’de yenilenen lojman ve Aile Sağlığı Merkezleri’nin yanı sıra yeni Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu da hizmete açarak ilimize kazandırdığımız yatırımlarımızın devamının geleceğini ve bu vesileyle tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ettiğimizi belirtmek istiyoruz” ifadelerini kullandılar.

Mudurnu yolunda da yapımı bitmeden işi bırakan firmadan sonra tekrar yeni ihale sürecinin tamamlanarak yolun kalan kısmı ile ilgili çalışmaya başlandığını Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü;  Mudurnu yolunda bulunan; toprak işleri, sanat yapısı ve asfalt işlerinin de tamamlanacağını ifade ederek;  “Hastane, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Aile Sağlık Merkezi gibi ilimize yapılan hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya, İl Başkanımız Nurettin Doğanay’a, Mudurnu İlçe Başkanımız Hüseyin Yağın’a ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

  • BELDELERE MÜJDELİ HABER
  • BELDELERE MÜJDELİ HABER
  • BELDELERE MÜJDELİ HABER
1 yorum yapılmış
  • Nihatyerlikaya
    26 Aralık 2019 • 21:53
    Beldemizle ilgilenen miller vekillerimize sahsim adina tesekkur ederim hastanemizde acil bolumunun decrete girmesini taskestililer olarak bekliyoruz
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.