Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

VALİ ÜMİT’TEN HELİKOPTERLİ DENETİM

5 Kasım 2019

..........................

Bolu Valisi Ahmet Ümit,  polis ekiplerinin çakarlı lamba denetimini havadan helikopterle denetleyerek kaçak inşaat yapıldığı iddia edilen yaylaları da gökyüzünden inceledi.


Vali Ümit, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Ersever ve İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ile birlikte Jandarma Genel Komutanlığına ait Skorsky helikopterlerle D-100 kara yolu üzerinde polis ekiplerinin yaptığı çakarlı lamba denetimlerini havadan izledi. Albay Ersever ve Erdoğan, ekiplerin yaptığı çalışmalar hakkında Vali Ümit’e bilgiler verdi. Vali Ümit, helikopterle denetimlerin yapıldığı yol güzergahlarını havadan inceledi. 
Vali Ümit, trafik denetiminin ardından helikopterle kaçak inşaatların yapıldığı iddia edilen yaylaların üzerinde tur atarak incelemelerde bulundu. Vali Ümit, kaçak yapıları havadan tek tek tespit etti. Albay Ersever, yaylalardaki kaçak yapılaşmayla ilgili Vali Ümit’e bilgi verdi.

 • VALİ ÜMİT’TEN HELİKOPTERLİ DENETİM
 • VALİ ÜMİT’TEN HELİKOPTERLİ DENETİM
 • VALİ ÜMİT’TEN HELİKOPTERLİ DENETİM
2 yorum yapılmış
 • Bolulu
  5 Kasım 2019 • 12:57
  Vali bey sizden ricam nüfus müdürlüğünu denetleyin sekiz otuza randevu aldım. Sadece bir memur sekiz otuzda geldi masasına bilgisayarı sistemi açana kadar sekiz otuz yedi oldu sonra gitti çay aldı geldi sekiz kırk civarı butona bastı. Birtek altı nolu masa sekiz otuz yedi de geldi sistemi açtı butona bastı ilk musteriyide o aldı. O zaman bana sekiz otuz değil sekiz kırk bese randevu versinler benim on dakika mı yemeye kimsenin hakkı yok.benim bildiğim memurlar çayıyla
 • MasrafDusmani
  6 Kasım 2019 • 01:39
  Çakar Lamba bahane Helikopterle binlerce dolar masraf yapıp keyif sürmek şahane
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.