VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

4 Kasım 2019

......................

Bolu'nun başarılı eğitim kurumlarından İmza Okulları öğrencileri Umut Kunt ve Samet Can Yıldırım Cumhuriyet Kupası Turnuvasına Milli Takım oyuncuları olarak katıldılar. Kunt “Turnuvanın En Değerli Oyuncusu” seçilerek Bolu ve İmza Okullarının göğsünü kabarttı.

Akademik başarılarının yanı sıra spor ve sanat alanlarındaki başarılarıyla da adından sıkça söz ettiren İmza Okulları öğrencileri başarılara imza atmaya devam ediyorlar. İmza Okulları 12. sınıf öğrencilerinden Umut Kunt ve Samet Can Yıldırım Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Turnuvasına Milli Takım oyuncuları olarak katıldılar. Milli Takım formasıyla ülkemizi temsil eden İmza Okulları öğrencileri başarılı performansları ile takdir topladılar.

“YAPTIKLARI SPORA GÖNÜLDEN BAĞLILAR”

Öğrencilerinin ülkemizi ve bayrağımızı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyleyen İmza Okulları kurucusu Eşref Tarsuslu yaptığı açıklamada, “Yaptıkları spora gerçekten gönülden bağlılar ve çok emek veriyorlar. Onların adını böyle güzel yerlerde görmek emeklerinin karşılığını aldıklarını görmek, bizi de gönülden mutlu ediyor. Ayrıca öğrencimiz Umut Kunt milli takım maçları sonrasında ‘Turnuvanın En Değerli Oyuncusu’ unvanını da alarak göğsümüzü bir kez daha kabarttı. Çocuklarımızla gurur duyuyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi. Tarsuslu, ayrıca okul olarak öğrencilerinin her zaman arkasında olduklarını belirtti.

 

  • SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ
  • SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.