VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ÖZCAN'A ANLAMLI ZİYARET

24 Ekim 2019

...........................

Bolu Belediyesi’nin tahsis ettiği yeni hizmet binasında faaliyetlerini sürdüren Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bolu’da uzun yıllardır İl Özel İdaresi’ne ait binanın üçüncü katında faaliyetlerini sürdüren Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, asansörü bulunmayan binaya üyelerin inip çıkmakta zorlandığı gerekçesiyle Bolu Belediyesi’nden yeni yer talebinde bulundu.

DERNEĞE İŞYERİ TAHSİ EDİLDİ

Bolu Belediyesi, şehit yakınları ve gazilerin yaşadığı sıkıntıyı dikkate alarak, İsmet Paşa Caddesi’nde belediyeye ait işyerlerinden birini derneğe tahsis etti. İki aydır belediyenin tahsis ettiği yeni yerlerinde faaliyetlerine kolaylıkla devam eden Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri bugün Bolu Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Tanju Özcan’a teşekkürlerini sundular ve teşekkür plaketi takdim ettiler.

Terör gazileri ve şehit yakınlarını makamında ağırlayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ‘şehit yakınları ve gazilerin Türk milletine emanet’ olduğunu vurgulayarak dernek üyelerinin her zaman destekçisi olmayı sürdüreceğini söyledi.

  • BAŞKAN ÖZCAN'A ANLAMLI ZİYARET
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.