VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

O CANİNİN CEZASI BELLİ OLDU

21 Ekim 2019

...................................................

Kırıkkale’de 10 yaşındaki kızının yanında eski eşi Emine Bulut’u öldüren Fedai Varan’a, kasten adam öldürme suçundan müebbet hapis cezası verdi.

Kırıkkale'de, 18 Ağustos'ta eski eşi Fedai Varan tarafından bir lokantada 10 yaşındaki kızının yanında boğazından bıçaklanan Emine Bulut, kaldırıldığı Yüksek İhtisas Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı. Kaçan Fedai Varan, Bahşılı ilçesi girişinde polis ekiplerince gözaltına alınmış ve ardından tutuklanmıştı.

Emine Bulut'un öldürülmesinin ardından Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma süreci etkin ve hızlı şekilde tamamlanarak, 5 gün sonra iddianame hazırlanmıştı. Sanık Fedai Varan hakkında, "canavarca hisle tasarlayarak öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame, aynı gün Kırıkkale 1. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilmişti.

MAHKEME KARARINI VERDİ

Kırıkkale 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki ikinci duruşmaya, "canavarca hisle tasarlayarak öldürme" suçundan hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanan, Bolu F Tipi Kapalı Cezaevinde kalan olayın faili tutuklu sanık Fedai Varan (43) ile çok sayıda avukat katıldı. Emine Bulut'un başka suçlardan cezaevinde bulunan kardeşleri Bekir ve Mikail Bulut, Ses ve Görüntü Bilişim (SEGBİS) ile duruşmaya katılırken, diğer kardeşleri Kazım ve Feyyaz Bulut ile annesi Fadime ve babası Ahmet Bulut salonda hazır bulundu. Mahkeme sanık Fedai Varan'a kasten adam öldürme suçundan müebbet hapis cezası verdi.

1 yorum yapılmış
  • Zekizahidler
    21 Ekim 2019 • 14:30
    Neden ağırlaştırılmış müebbedden,müebedde düşürülüyor,böyle bir adama avukat ordusu neden?yargıda reforma gidildiği şu günlerde yüz kızartıcı bir karar.yargıda eğer gerçek adalete kavuşmak istiyorsak,nasıl orduya,polis okullarına,devletin hassas kurumlarına eleman alırken ince eleyip sık döküyorsak,HUKUK FAKÜLTERİNE de öğrenci alırken aynı hassasiyeti gözetmeliyiz.uyuşturucu,kapkaç,kadın tic.vb.illegal unsurların nesilleri yüksek puan alarak pekala b
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.