VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÖZKÖYLÜ'DEN GALİBİYET DEĞERLENDİRMESİ

20 Ekim 2019

......................................

Boluspor’un Giresunspor’u kendi evinde 2-0 yenmesinin ardından Teknik Direktör Osman Özköylü maçı değerlendirdi.

Özköylü maç sonu yaptığı açıklamada  “Mutluyuz. Ligin ilk galibiyetini aldık. Çok ihtiyacımız olan bir galibiyetti. Hem üç puan anlamında çok önemli, hem de takımın kaybolan özgüvenini yerine getirmek, umutların fazlalaşması açısından, mücadele azminin katlanarak yukarılara çıkması açısından gerçekten çok önemli bir galibiyetti. Üç puandan daha fazlasını kazandığımızı düşünüyorum. Hala süperiz, mükemmeliz diyemem. Eksiklerimiz mutlaka var. Yeni bir takımız, yeni bir oyun anlayışımız var. Yeni bir antrenman sistemi içerisine girdi oyuncularımız. Yavaş yavaş buna adapte oluyor. Bu süreçte bazı zorluklar olacaktır ama herkes görüyordur her geçen üstüne koyarak giden, istediğimiz oyunu oynamaya çalışan, mücadele gücü artan bir Boluspor takımı olmaya başladı. Bugün iyi bir oyun vardı. Biraz gergindik. Çok normal. Çünkü haftalardır kötü sonuçların yarattığı travma, psikolojik baskı maalesef futbolcuların gerçek kalitesini, gerçek oyununu oynamasına engel oldu. İlk yarı bu gerginliği yaşadık. İkinci yarı konuştuk, anlattık. Daha sakin olmalarını söyledik. İlk gol bizi rahatlattı. Rakibi daha fazla strese soktu. İkinci golden sonra daha fazla golde bulabilirdik. Kalemizde golü de görebilirdik. Rakibinde iki tane ciddi atağı var. Buralarda fiziksel yetersizlik ortaya çıkıyor. Her şeye rağmen önemli olan üç puandı. Futbolcu kardeşlerimi yürekten mücadeleleri için kutluyorum. Herkes çok istiyordu. İstediğimizi gösterdik.”  dedi.

2 yorum yapılmış
  • EnginBakalTS
    21 Ekim 2019 • 01:41
    Osman Özköylü'nün babası Kadir Özköylü amcamızı maçın devre arasında aradım.Osman oğlumun maçını izliyorum dedi , inşallah Osman abim maçı kazanır diye dua ettim, Allah kalbimize göre verdi, Osman Özköylü'nün yüzü güldü.Tebrikker, Boluspor, başarılar Osman Hocam
  • EnginBakalTS
    21 Ekim 2019 • 01:49
    Osman Özköylü'nün babası Kadir Özköylü amcamızı maçın devre arasında aradım.Bana Osman oğlumun maçını izliyorum dedi inşallah Osman abim maçı kazanır diye dua ettim.Allah kalbime göre verdi.Osman Özköylü hocamızın yüzü güldü.Tebrikler Boluspor, Başarılar Osman Özköylü.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.