Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

İMAMOĞLU'NDAN BOLU'YA MÜJDE...

19 Ekim 2019

...................

Bolu Belediyesini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul ve Bolu arasında ortak şeyler olacak. Ülkenin her yerinde iyi yerel yönetim anlayışı hakim olur. Ülkenin gerçek kalkınma anlayışı ile idari anlayışı ile değişimi yerel yönetimlerde. Milletimizin bize inancı ve beklentisi çok fazla" dedi. 

Ekrem İmamoğlu ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın başarılı işler yapacağını hissettiğini belirten ve Bolu ve İstanbul arasında ortak şeyler olacağını ifade ederek, “Bolu Belediye Başkanımız Tanju Özcan beye görevinde başarılar diliyorum, diğer belediye başkanlarımızı da aynı şekilde. Tabi Tanju Başkanımız milletvekilliği döneminde enerjisi yüksek bir görev dönemi oldu. Aynı enerjiyi arttırarak şimdi de belediye başkanı olarak ortaya koyduğunu görüyoruz. Bu bizi şaşırtmıyor çok daha başarılı işler yapacağını daha şimdiden hissediyorum. Allah yolunu açık etsin" ifadelerini kullandı. 

"GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ"
"Köroğlu diyarına gelince burası insana cesaret aşılayan, bir korumacılık duygusu ile doğasını koruyan ve güzelliğini her zaman hissettiren bir yapısı var. Bolu’nun kendine has bir oluşumu ve dünyası olan bir kent. Az önce başkanımızın söylediği gibi kendi çapında değerli yerleri olan bir bölgemiz. Doğal olarak İstanbul ve Ankara arasında bu kadar stratejik bir yeri olan ama aynı zamanda bunu en iyi şekilde değerlendiren bir şehir olacaktır. Biz de aynı şekilde Başkan Özcan’a eşlik etmek isteriz. Bu bakışımı ülkenin her yerinde söylüyorum. İstanbul ve Bolu arasında ortak şeyler olacak. Ülkenin her yerinde iyi yerel yönetim anlayışı hakim olur. Ülkenin gerçek kalkınma anlayışı ile idari anlayışı ile değişimi yerel yönetimlerde. Milletimizin bize inancı ve beklentisi çok fazla. İşimiz zor ve aynı zamanda çok kolay. Çok asil bir yol yürüyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

 

3 yorum yapılmış
 • Kenanata
  20 Ekim 2019 • 20:48
  Ahh be baskan iyisin hossunda birde su maaslari dusurmeseydin hakkimizda hayirlisi...
 • SabahattinKalaycolu
  20 Ekim 2019 • 14:22
  Gerçekten bu günleri bekledik. Başarılar dileriz.
 • Falanca
  20 Ekim 2019 • 17:09
  Üni.deki işlerden memnun olmayan vatandaşların akpye oy vermemesinden ötürü belediye seçimlerinde bu sonuç ortaya çıkmış olabilir. Hayırlısı olsun.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.