VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞARAN'DAN SERT TEPKİ

9 Ekim 2019

..........................................

MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, CHP’li Meclis Üyesi Resmiye Kahruman’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili sosyal medya hesabı paylaşımlarını eleştirerek “şiddetle kınıyorum, üzüntü ile karşılıyorum” diye konuştu.

Başaran yazılı açıklamasında, “Biz MHP teşkilatları olarak, Sayın Devlet Bahçeli’nin geçirmiş olduğu üst solunum yolları hastalığından, bir an evvel şifa bularak aramıza dönmesi için, hasretle gün sayıyoruz. Bu duygular içinde, hassas ve kırılgan bir dönemi yaşarken, sosyal medya hesaplarından yapılan saldırılar ile Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve milyonlarca MHP seçmeni hedef alınıyor. Sayın Genel Başkanımızın sağlığı ve hayatı üzerinden çirkin paylaşımlar ve yorumlar yapılıyor.

MHP Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız, anlamsız resimlere montaj yapılarak sosyal medyaya servis ediliyor. Bu seviyesiz davranışlar ve hakaretler her nerede yapılırsa yapılsın, her kim yaparsa yapsın, makamı ve görevi her ne olursa olsun, cevapsız kalmaz, sessiz kalınmaz. Milliyetçi Ülkücü camianın inandığı değerleri ile oynamaya, lideri ile alay etmeye hiç kimse cüret edemez.

“BİZ TÜRKİYE’Yİ VE TÜRK MİLLETİNİ KARŞILIKSIZ SEVENLERDENİZ”

Biz elli yıllık siyasi hayatımıza, Allah’a ve Resulüne sadık olduğumuz için erişenleriz. Biz vatan sevdamız uğruna nice şehitler verenleriz. Biz Türk Milleti yaşasın ve yücelsin diye göğsünü siper edenleriz. Biz vatan bölünmesin diyen cesur yürekleriz. Biz Ezanlar susmasın diye Türk İslam Ülküsüne ve İ’lay-ı Kelimetullah davasına iman edenleriz. Biz bayrak inmesin diye maldan mülkten vazgeçenleriz. Biz Türkiye’de istikrar olsun diye, nefsini yenen ve makamlarda gözü olmayanlarız. Biz Türkiye Cumhuriyetini kuran atalarımızın, emanetini korumak ve yaşatmakla mükellef Ülkücüleriz. Biz Mete Han’dan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, Alparslan Türkeş’ten Devlet Bahçe’liye kadar çizgisinden sapmayanlarız. Biz Türkiye’yi ve Türk milletini karşılıksız sevenleriz.

“BİZİM TARAFIMIZ TÜRK MİLLETİ AKLIMIZ HER ZAMAN TÜRKİYE’DİR”

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, çizgisinden sapanları, Pkk’ya ve Pyd’ye terör örgütü diyemeyenleri, terör örgütü yandaşları ile yol arkadaşlığı ve ittifaklar yapanları, Türk Ordusu huzur için operasyona giderken dualar etmeyenleri sevmez, bu düşüncede olanların sevgisine de ihtiyacı yoktur. Bizim kıymetlimiz Devlet Bahçeli’ye saygısızlık yapana fırsat vermeyeceğimiz gibi, Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanına Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan saygısızlığı da asla kabul etmeyiz,  seviyesizce yapılan bu saygısızlıkları kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.