VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !

8 Ekim 2019

..............................

Bolu’da, sosyal medya hesabı üzerinden MHP lideri Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın montajlı fotoğraflarını paylaşan CHP’li meclis üyesi Resmiye Kahruman, yaklaşık 100 kişilik Ülkü Ocakları üyesi tarafından meclis toplantısında protesto edildi.

Edinilen bilgiye göre, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi’nden meclis üyesi seçilen Resmiye Kahruman’ın sosyal medya hesabı üzerinden MHP lideri Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın montajlı fotoğraflarını paylaşması üzerine, yaklaşık 100 kişilik Ülkü Ocakları üyesi, bugün düzenlenen Belediye Meclis toplantısına katılmak istedi. Toplantıdan yarım saat önce Bolu Belediyesi’ne giden Ülkü Ocakları üyeleri bir süre zabıta ekipleri tarafıdnan belediyenin içinde bekletildikten sonra salona alındı. 

AK PARTİLİ VE MHP’Lİ MECLİS ÜYELERİ YOK SAYILDI

Ülkü Ocakları üyelerinin zabıta tarafından salona alınmasının beklendiği sırada belediyeye gelen AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri, yaşanan kalabalıktan dolayı meclis salonuna geç girdi. Meclis üyeleri salona girmeden önce yoklama alan ve salonda olmayan AK Partili ve MHP’li meclis üyelerini yok yazan Başkan Özcan, üyelere sadece izleyici olabileceklerini ve alınan kararlarda oy kullanamayacaklarını söyledi. Başkan Özcan’ın bu sözleri üzerine mecliste yok yazılan üyeler salonu terketti.

MECLİSTE “HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ” SLOGANLARI ATILDI

Meclis üyelerinin salondan çıkmasının ardından Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, salonda bulunmayan meclis üyesi Resmiye Kahruman’ın Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan hakkında yaptığı paylaşımları Başkan Özcan’a göstererek protesto etti. Akgül’ün konuşmasının ardından, 100 kişilik ülkücü grup, “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” sloganları atarak salondan ayrıldı.

“BELEDİYEYİ KAYBETTİK DİYE NAMUSUMUZU VE ŞEREFİMİZİ KAYBETMEDİK”

Meclis salonundan çıkan Ülkü Ocakları üyeleri Bolu Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı. Grup adına basın açıklaması yapan Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, meclis üyesi Resmiye Kahruman’ın  istifasını istediklerini belirterek, “Geçtiğimiz günlerde CHP Belediye Meclis üyesi bir bayanın ülkenin cumhurbaşkanına, milliyetçi ülkücü hareketin liderine, Türkmen beyine ahlaksızca, fütursuzca, şerefsizce yapmış olduğu sosyal medyadaki paylaşımlarına demokratik tepkimizi göstermek için buradayız. Sanıyorlar ki ülkü ocakları tehdit ediyor. Ülkü Ocakları asla tehdit etmez. Ülkü ocakları gereğini yapar. Bundan sonra da gereğini yapacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bolu Belediyesi’nin CHP’li meclis üyelerine ve başkanına buradan sesleniyoruz. Bu saatten sonra gelecek özürü ülkücü hareket kabul etmiyor. Bu saatten sonra bayanın istifasını talep ediyoruz. Milyonlarca evladına sahip, Türklüğün şerefi, liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin elinin kiri olamayacak şahsiyet tutup sosyal medyada medya maymunluğu yapmaktadır. Ülkücü hareketin evlatları babasını yalnız mı bırakacaktır. Milyonlarca ülkücü Bolu’ya inmeden CHP meclis üyeleri ve belediye başkanı bu konuyla ilgili gereğini yapmalıdır. Bunun bedeli ağır olacaktır. CHP bunun altında kalacaktır. Belediyeyi kaybettik diye namusumuzu, şerefimizi kaybetmedik” dedi.

 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
 • ÜLKÜCÜLER MECLİSİ BASTI !
1 yorum yapılmış
 • Akn
  10 Ekim 2019 • 00:19
  Bahçelinin elinin kiri olamaz deme ne demek oda insan buda insan bir bayan bu kadar aşağılanamaz bu ve buna benzer sözleri bir vatandaş olarak kınıyorum kimse kimseden üstün deyildir kariyeri farklı olabilir
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.