VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 6 EYLÜL CUMA

6 Eylül 2019

.............................

1-Tekke Yeni Pelitçik Köyü halkından,Şerife BAYRAMOĞLU’nun eşi,Sadettin,Sefer,Mehmet BAYRAMOĞLU,Behiye ÖZTÜRK’ün babaları;BAYRAM BAYRAMOĞLU Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Yenipelitçik Köyü Caminde kılınacak,Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Saat 10;30 da Uğur Mumcu Parkı önünden araç kaldıracaktır.

2-Dörtdivan İlçesi Yağbaşlar Köyü Mursallar Mahallesi halkından (merhum) Ahmet SOYKAN’ın eşi,Yunus,Nail,Musa,İsmail ve Şerife SOYKAN’ın anneleri;AYŞE SOYKAN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Yağbaşlar Köyü Caminde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Saat 11;00 de Öğretmen evi önünden araç kaldırılacaktır.

3-Kıbrısçık İlçesi Kılkara Köyü halkından,Fadime KOCADAĞ’ın eşi,Zihni,Hatice,Saffet,Nazım,Gülizar ve Serpil’in babaları;İSMAİL KOCADAĞ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kılkara Köyü Caminde kılınacak,Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Saat 10:30 da Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

4-Yeniçağ İlçesi halkından,Gülistan GÜLER,Atike ÖZKOÇ’un ağabeyi,Süheyla,Serpil,Seher ve Ali EREN’in babaları,Yakup GAYRET’in eniştesi;MEHMET BULUTLU Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Borazanlar Caminde kılınacak,ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

1 yorum yapılmış
  • Emekli
    6 Eylül 2019 • 16:27
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.