VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇOCUK TRİBÜNÜNE YOĞUN İLGİ

20 Ağustos 2019

.....................

Boluspor’un çocuk tribünün yeniden hayata geçirileceğini duyurmasının ardından başvuruların ilk gününde büyük yoğunluk yaşandı.

Geçtiğimiz gün Boluspor tarafından yapılan açıklamada, “Türkiye’de ilk kez 2011-2012 sezonunda hayata geçirilen ‘Boluspor Çocuk Tribünü’ bugüne kadar adından sık sık söz ettirmiş ve örnek olmuştur. Bolu’da yaşayan çocuklarımız için Boluspor sevgisini erken yaşta aşılamak adına, Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de katkılarıyla “Çocuklarımız Geleceğimiz” sloganı ile Çocuk tribününü yeniden hayata geçiriyoruz. Bu neticede; 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 doğumlu çocuklarımızın Passolig Kartları ve maç biletleri ÜCRETSİZ olarak kulübümüz tarafından karşılanacaktır.

Ayrıca Passolig Kart başvurusu yapan çocuklarımız için ATKI hediye edilecektir. Passolig Kart başvuruları Boluspor Gençlik Geliştirme Merkezi Altyapı Tesislerimize yapılmaktadır” ifadeleri ile çocuk tribününün yeniden hayata geçirileceği duyurulmuştu. Yapılan duyuru sonrası aileler çocuklarını tribüne kaydettirmek için Boluspor Tesisleri’ne akın etti. Başvuruların ilk gününde çok sayıda aile kulüp tesislerine gelerek çocuklarını kaydettirmek için evraklarını teslim etti. Öte yandan tribüne kaydedilen çocukların hediyeleri önümüzdeki günlerde dağıtılacak.

  • ÇOCUK TRİBÜNÜNE YOĞUN İLGİ
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.