VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"ÇOK BÜYÜK HEYECANIMIZ VAR"

12 Ağustos 2019

...................

Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü Rasim Özdemir, "Bizim çok büyük heyecanımız var. Bu heyecanımızı da kimse öldüremeyecek. Bolu için durmadan üretip insanlarımıza layık projelerimizi hayata geçireceğiz" dedi.

Rasim Özdemir, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın siyasete adım atmasından bu yana en yakınındaki isimlerden biri. Köroğlu Televizyonu'nda başladığı gazetecilik mesleğinde bir çok başarıya atan Özdemir, Tanju Özcan'ın başkanlık koltuğuna oturmasının ardından Bakanlık onayıyla Bolu Belediye Başkanlığı Sözcüsü görevine getirildi.

"HEYECANIMIZI ÖLDÜREMEYECEKLER"
Kısa süre sonra projelerin hayata geçeceğini ve çok bütük heyecan içinde olduklarını ifade eden Rasim Özdemir, "Çok projemiz var. Projelerimizi yapıyoruz. İnsanlara da projelerimizi çok yakın bir sürede göstereceğiz. Gazeteci arkadaşlarımızı gezdireceğiz. 3 ayda ne kadar çok şey yapmışsınız diyeceksiniz. Sadece çimi, ağacı gibi görselleri eksik. Ufak tefek detayları kaldı. Onları tamamladıktan sonra ne kadar çok şey yaptığımızı göreceksiniz. Kurumsallaşma adına yaptık. Personel adına yaptık. Temizlik işleri adına yaptık. Park Bahçeler için yaptık. Sadece 3-4 ayda bunları yaptık. 4 yılda neler yapacağımızı ben bile göremiyorum. 4 yıl sonra Bolu’da çok şey değişecek. Örneğin İzzet Baysal Caddesi 4 yılda çok değişecek. Kimse inanamayacak bu değişime. Bu beton yığınından sıyrılacağız İzzet Baysal Caddesi’nde. Yeşil bir yapı haline getireceğiz. Bizim çok büyük heyecanımız var. Bu heyecanımızı da kimse öldüremeyecek. Bolu için durmadan üretip insanlarımıza layık projelerimizi hayata geçireceğiz" dedi.

"HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ"

"Bu ekipte sadece ben yokum. Tanju bey ekiple yürümesini sever. Bir çok kararı istişare ederek alır. Bu ekip özverili bir şekilde çalışıyor. Biz bu farklı özverili çalışmayı belediye çalışanlarına da öğretiyoruz. Belediye personeli de bizim çalışmamıza, tempomuza ayak uydurmaya çalışıyor. Görünmeyen ekibimiz de var. 2004’ten 2019’a kadar bizimle birlikte yürüyen ekibimiz var. Şu an kamuoyu beni tanıyor daha çok. Ama belki İsmail Özgüneylioğlu’nu tanıyor, Ergin’i tanıyor ama bunun arkasında da bizimle birlikte özverili çalışan bir ekibimiz var. Biz belediyeye geldiğimizden beri gece gündüz demeden çalışıyoruz. Belediye personelinin tümü de bize ayak uyduracak ve biz hep birlikte başaracağız."

"KENDİ ADIMA KONUŞMUYORUM"
"Belediye başkanının her konuya açıklama yapmasının doğru olacağını düşünmüyorum ama belediyeyle ilgili bazı sorunlarla ilgili birilerinin açıklama yapması gerekiyor. Sözcülük makamını ilk olarak Cumhurbaşkanlığı başlattı. Biz de çok doğru bir karar olduğunu düşündük. Sayın Özcan beni Belediye Başkanlığı Sözcüsü olarak nitelendirdi ve bu görevi verdi. Ben aslında kendi adıma konuşmuyorum, belediye başkanlığı makamı adına konuşuyorum. Onun söylemek istediklerini ben söylüyorum."

MURAT ONGUN ÖRNEĞİ

"Her başarılı siyasetçinin arkasında bir gazeteci vardır. Ben gazetecilik mesleğinden geldiğim için gurur duyuyorum. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yanında olan Murat Ongun’la mesleğim adına gurur duyuyorum. Ongun da çok başarılı bir gazeticidir. İmamoğlu’nun arkasında yanlış yapmasını önlemiştir. Çünkü siyaset çok uzun soluklu birşey. Başkanın arkasında bir ekip olması lazım. Murat Ongun da o ekibin bir parçasıdır. Orada Murat Ongun vardı, burada biz varız."

 

3 yorum yapılmış
 • Adnanbey
  12 Ağustos 2019 • 10:39
  Ne yapılacak merak ediyoruz laf değil icraat bekliyoruz
 • adem
  12 Ağustos 2019 • 16:44
  Kadırım,yol çalışması, asfalt filan dışında bakalım "büyük eser" ne bırakacaksınız.???
 • ender
  12 Ağustos 2019 • 23:05
  Kucaklasacagiz sarilacagiz
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.