VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 9 AĞUSTOS CUMA

9 Ağustos 2019

......................

1-Küplüce Köyü halkından,Aysel ALTUNDEMİR’in eşi,Suat,Serdar,Meriç,Müge ALTUNDEMİR’in babaları,Kıbrıs Gazisi; ZEKAİ ALTUNDEMİR hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Küplüce Köyü Caminde kılınacak,Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00 de Gölyüzü Cami önünden araç kaldırılacaktır.

2-Emekli Astsubay Ahmet Hikmet COP’un eşi,İhsan BANDAKÇIOĞLU’nun kardeşi,Mustafa,Prof Dr.Raziye COP ve Alparslan COP’un anneleri,Tülay ve Serpil COP’un kayınvalideleri,Kaan ve Bilge Sude COP’un babaanneleri; İLHAN COP hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Siteler Caminde kılınacak,Cuma ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

3- Borazanlar Mahallesi halkından,Mehmet ve Ahmet KIYAK,Hanife CANGÜLEÇ,Hacer TAŞ’ın kardeşleri,Nuri KIYAK,Ayşe ARDIÇ,Rukiye UÇAR,Emine GÜLER,Erol ve Murat KIYAK’ın amcaları; YUSUF KIYAK hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Borazanlar Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Borazanlar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.