Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DOĞANAY'DAN ÖZCAN'A CEVAP

6 Ağustos 2019

....................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın AK Partili siyasetçilerin bugüne kadar kendisine ziyarete gelmemelerine sitem etmesinin ardından AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay,  “Ben seçimin ikinci günü kendisine telefon ettim. Hayırlı olsun deyip randevu talep edecektim. Kendisi ne telefonumu açtı nede geri dönüş yaptı. Buna şu anki Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve gazeteciler Caner Güngör ile Mehmet Ali Atalay şahittir. Bu arkadaşlar desinler ki Nurettin Doğanay aramadı. Bende yarın istifa ederim.” dedi.

Başkan Tanju Özcan’ın AK Partili siyasetçilerin ziyaret ve önüne engel oldukları sitemine AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’dan cevap gecikmedi.

TELEFONUMU AÇMADI, GERİ DÖNÜŞ YAPMADI
Doğanay hemen seçimin ikinci günü Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı tebrik etmek ve randevu almak için aradığını belirterek, “Ben seçimin 2. günü kendisini telefonla aradım. Hem hayırlı olsun diyecektim hemde kendisini ziyaret etmek için randevu alacaktım. Fakat kendisi telefonu açmadığı gibi gün bugün geri dönüş bile yapmadı. Benim Tanju Özcan’ı hayırlı olsun demek ve randevu almak için aradığıma şu anki Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, gazeteciler Caner Güngör ve Mehmet Ali Atalay şahittir. Bu arkadaşlar desinler ki Nurettin Doğanay aramadı, bende yarın istifa edeceğim” dedi.

BİZİM CHP’Lİ BELEDİYELERE NELER YAPTIĞIMIZI HER KES BİLİYOR

Doğanay, Özcan’ın ‘önümde engel olmasınlar sözüne karşılıkta, “Ben CHP İl Başkanını kongre sonrasında ilk ziyaret eden siyasetçiyim. Bunu tüm Bolu biliyor.  Bakanlıklardan para gelmesi için iktidar partisinin belediye başkanı adayının seçilmesine gerek yok diyordu. Ya seçimden önce ki Tanju Özcan yalan söylüyor yada şimdi ki. Bolu için yapılacak hiç bir şeyin önünde engel olmayız. Mesela bunun örnekleri var. Mengen Belediyesi CHP’de Mengen’e yaptıklarımız belli. Kıbrıscık Belediyesi CHP’de. Kıbrıscığın yolundan tutunda, ormana ait bungalovların belediye verilmesi için bizzat uğraşıp belediyeye verdirten biziz” dedi.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.