VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 19 TEMMUZ CUMA

19 Temmuz 2019

........................

1-Dörtdivan İlçesi Ortaköy Halkından, Huriye ÇELİKSOY’un eşi, Adnan, Hakkı ve İmdat ÇELİKSOY’un babaları;MUHARREM ÇELİKSOY Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Ortaköy Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Cenaze için saat 11:00 de Tabaklar Mahallesi Acar Sokakta ki evinin önünden araç kaldırılacak

2-Aşağısoku Mahallesi Halkından (merhum) Cemil SEZER’in eşi, Mustafa ve Celil SEZER, Müzeyyen ÇINAR, Sibel BİLGİ, Mükerrem DEMİRTAŞ’ın anneleri;SAFURE SEZER Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Aşağısoku Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mahalle mezarlığına defnedilecektir.

3-Mudurnu Feruz Köyü Halkından (merhum) Salih YILDIZ’ın eşi, Mehmet, Mustafa, Niyazi, Cengiz, Hacer, Zehra ÇELİKCAN’ın anneleri;SAFİYE CENGİZ Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Bugün Feruz Köyü Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. Cenaze için saat 11:00 de Müftülük karşısı Erbay Market önünden araç kaldırılacaktır.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.