VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ÖZCAN'A SERT ELEŞTİRİ

10 Temmuz 2019

............................

Bolu Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Burak Balaban, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı “Bu güne kadar parti ve görüş ayırt etmeksizin bağlı bulundukları birimde başarı gösteren belediye personeline sırf particilik oynamak için kıyma, partizanlık yapma” sözleri ile eleştirdi.

Kamuoyunda yer alan işçilerin partilerine göre yer değiştirdiği konusundaki dedikodular için Bolu Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanvekili Burak Balaban açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a sert sözlerle yüklenen Balaban, “Partizanlık yapma! İktidar olmaya, seçim kazanmaya yıllardır aç olan bu zihniyet sandıktan çıkmak için olmadık vaatler ve sözler vermekten kaçınmamıştır. Belediye başkanlığı koltuğuna oturmadan önce vatandaşımıza mavi boncuk dağıtan, Bolu seçmenine olmayacak vaatlerde bulunan, yetmedi imzalı belge ile belediye çalışanlarından oy dilenen Tanju Özcan'ın gerçek yüzü her geçen gün biraz daha ortaya çıkmaktadır. Özcan 31 Mart yerel seçimlerini kazanmak için meydanlarda insanımıza söz vermiş, lakin bu güne kadar attığı adımların hiçbirinde verdiği söze uymamıştır. Göreve geldiği günden bu yana geçmiş yönetimin sözde bir takım yanlış ve eksiklerini dile getirerek beslenmiş ve varlığını bu türlü şovlarla sürdürmüştür.

"ELLE TUTULUR HİÇ BİR İŞ YAPMAMIŞTIR" 

Özcan, bu güne kadar somut elle tutulur hiç bir işin altına imza atmamıştır. Özcan, şimdi ise bütün bunların ötesinde belediyede görevini hakkıyla sürdürmeye çalışan personelin üzerinde siyasi sürgün politikasını hayata geçirmeye başlamıştır. Belediye birimlerinde Özcan tarafından görev kıyımı yapılmaktadır. Buradan alınan bu yanlış karardan dönmesi için Özcan'a sesleniyorum. Belediyede verimli çalışan, fayda sağlayan personele dokunma” ifadelerini kullandı.

“BOLU’NUN ZARARINA OLACAK İŞLER YAPMA İNADINDAN VAZGEÇ!”

Açıklamasında son olarak Başkan Özcan Bolu’nun zararına olacak işler yapma inadından vazgeçmesini söyleyen Balaban, “Seçim sonrası meydana inip vatandaşın gözünü boyamak için kutsal kitabımız yol göstericimiz Kuran-ı Kerim ve bayrağımızı 3’er kez öptükten sonra elini Kuran-ı Kerim’e basarak, “Bolu Belediye Başkanı olarak, Bolumuzu tarafsız bir şekilde, kimseyi ayırmadan ve kimseyi kayırmadan gece gündüz çalışarak, istişareyi öne çıkararak, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyup, kollayarak, harama el uzatmadan, hukukun üstünlüğüne ve Cumhuriyet değerlerine bağlı kalarak, kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden ayrılmayarak yöneteceğime Allah’ım ve namusum üzerine yemin ediyorum.” diyerek verdiğin sözü tut.

Bu güne kadar parti ve görüş ayırt etmeksizin bağlı bulundukları birimde başarı gösteren belediye personeline sırf particilik oynamak için kıyma, partizanlık yapma. Birim müdür atamalarını kendine yakınlık uzaklık ilişkisi üzerine kurma. Liyakat ve görevini hakkıyla yapan belediyede görevli belediye çalışanlarına dokunma. Gel attığın bu yanlış adımdan dön, Bolu'nun zararına olacak işleri yapma inadından vazgeç!” şeklinde konuştu.

2 yorum yapılmış
  • Gezgin
    10 Temmuz 2019 • 22:48
    Sayın Balaban acaba bundan önceki yönetim görevde iken meclis üyeligi yapıyormuydu merak ettim o zamanda personelde ķıyım vardı hemde siyasi kıyım neden o zaman sesini yükseltmemis neden o dönem bld baskaninini siyasi sürgünu görmezden gelmis bunuda acıklarsa memnun kalıriz yoksa ozaman kendisi baska belediyedemi meclis üyeligi yapıyordu ?
  • Bolulu
    11 Temmuz 2019 • 15:13
    Evet caddede hoca diye hitab ediyolardi akp lileri niye bu belefiyede barindiriyor tanju baskan diye konusuluyodu nasıl bir zihniyet bu belediye personeli hep chp limi olması lazım illa yaziklar olsun be
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.