VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 10 TEMMUZ ÇARŞAMBA

10 Temmuz 2019

...................

1-Seben Çarşı Mahallesinden, Şerife ÖZDEMİR’in eşi,Sündüz YILDIRIM,Fatma ÖZÇELİK,Emine KOYUNCU, Ayşe KARAMAN ve Ümit ÖZDEMİR’in babaları, Mustafa ve Arif ÖZDEMİR’in ağabeyi; ALİ ÖZDEMİR hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi Bugün Seben merkez Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra merkez mezarlığına defnedilecektir.

2-Çamyayla Köyü Değirmenözü Mahallesi Halkından,(merhum) İhsan YAMAN ve (merhume) Ratibe YAMAN’ın oğlu,Orman Bölge Müdürlüğünden emekli Sevim YAMAN’ın eşi, Emre ve Engin YAMAN’ın babaları,Müşerref VURAL’ın kardeşi Orman Bölge Müdürlüğünden emekli İBRAHİM YAMAN hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi Bugün Gölyüzü Caminde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Değirmenözü köyü mezarlığına defnedilecektir.

3-Borazanlar Mahallesi Halkından (merhum )Mustafa KOCABAŞ’ın eşi,Saim ve Orhan KOCABAŞ’ın anneleri,Selim, Nilgün,Mustafa, Anıl, Sude Esma KOCABAŞ’ın babaanneleri; EMİNE KOCABAŞ hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi Bugün İzzet Baysal Mahallesi Özayan Caminde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Kürkçüler mahalle mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.