VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

MÜSİAD’DAN ÖRNEK KAMPANYA

9 Temmuz 2019

........................................

Müstakil İş Adamları Derneği ve Türk Kızılay’ı ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi. Düzenlenen kampanyaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Haber: Kader DEMİRBAŞ

MÜSİAD ve Kızılay’ın 7 Temmuz’da MÜSİAD şube binasının önünde düzenlediği kan bağışı kampanyasında MÜSİAD üyeleri ve vatandaşlar kan verdi. Sabah saat 10.00 da başlayan kampanya saat 17.00 kadar sürdü. Kampanyaya katılanlar arasında bulunan İl Sağlık Müdürü Doktor Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol’da kan vererek kampanyaya destek oldu. Kan verme işleminden sonra vatandaşlara MÜSİAD Bolu Şube Başkanı Davut Uzun tarafından yaptırılan çiğ köfteler ikram edildi.

 Daha sonra kampanyayla ilgili konuşan Başkan Davut Uzun kan vermenin önemine dikkat çekerek ‘Bu programı Kızılay’ın ihtiyaçlarının arttığı döneme denk getirmek istedik açıkçası. Ramazan ayı süresince ve yaz aylarında kan bağışlarında azalmalar olabilmekte, kana alan ihtiyacının arttığını bilmekteyiz. Bu çerçevede biz de katkı sunmak istedik. Bir farkındalık oluşturalım dedik. İnsanları kan bağışı yapmaya teşvik etmek amacıyla bu programı gerçekleştiriyoruz. Başarılı bir kampanya olacağını düşünüyorum. Ülkemize, milletimize bir hizmet olduğunu düşünerek, herkesi kan bağışı yapmaya davet ediyoruz.’ Dedi.

"KAMUYA YARARLI BİR DERNEĞİZ"

Uzun ‘Bugün ayrıca kan veren, vermeyen herkese etli bir çiğ köfte yapalım dedik. Değişiklik olsun, insanlarımızın damak tadı iyidir. Beğeni ile karşılandı. Gelen herkese teşekkür ediyorum. Tüm halkımızı kan bağışı yapmaya, düzenli kan bağışçısı olmaya, Kızılay’ın üyesi olmaya davet ediyoruz. Kızılay gibi bizim de MÜSİAD derneğimiz kamuya yararlı bir dernektir. Dolayısıyla iş dünyasına yönelik faaliyetlerin yanında, böyle sosyal alanlara yönelik faaliyetlerde göstermektedir’ şeklinde konuştu.

  • MÜSİAD’DAN ÖRNEK KAMPANYA
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.