VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BİR İLK

6 Temmuz 2019

..........................

Tüm dünyada klasik otomobil dendiğinde akla gelen ve ‘vosvos’ olarak bilinen, beetle araçların sahipleri Bolu’da düzenlenen organizasyonda bir araya geldi.
 
Bolu Vosvos Sevenler Derneğinin düzenlediği organizasyona, Bolu ve çevre illerinden yaklaşık 80 tane klasik araç katıldı. Gölköy’de düzenlenen etkinliğin ardından, Bolu turu yapan araçlar, Demokrasi Meydanında park edildi. Burada park edilen araçlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Araçları beğeni ile izleyen vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Düzenlenen organizasyonla ilgili bilgiler veren BOLVOS Derneği Başkanı İsmail Duman, organizasyonu her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirmek istediklerini kaydetti.
 
 "BOLU'DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ"
 
Duman şöyle konuştu; “Bolvos olarak Bolu’da bir ilki gerçekleştiriyoruz. Daha önce Bolu’da hiç böyle bir çalışma olmamıştı. Önümüzdeki senelerde her yaz 17 – 18 – 19 Temmuz’da bunu gelenekselleştireceğiz. Bolu’nun çevre illerinden, Ankara, İstanbul, İzmit, Sakarya, Zonguldak illerinden katılım gerçekleşti. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Bolu halkına da ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu organizasyonumuzda araç sayısı yaklaşık 80’i buldu. Gölköy’de de aynı zamanda etkinlikler düzenledik. Pazar günü de Gölköy’de yine lösemili çocuklarımızı gezdirme programımız var. Boluluların çok yoğun bir ilgisi ile karşılaştık. Biz bile bu kadar ilgi beklemiyorduk. Bolu insanlarının sıcakkanlılığından dolayı insanların tebessümünü görebiliyoruz.”
Kaynak: Köroğlu Gazetesi-Mehmet Fatih Yalınız
  • BOLU'DA BİR İLK
  • BOLU'DA BİR İLK
  • BOLU'DA BİR İLK
  • BOLU'DA BİR İLK
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.