VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"YENİ DÖNEME DAHA GÜÇLÜ GİRECEĞİZ"

6 Temmuz 2019

........................

Bolu’da iki yıldır faaliyet gösteren, akademik, sportif başarıları ve sosyal faaliyetleri ile ilimizin gözde okullarından olan Özel Çamkent Anadolu Lisesi yeni dönemine hazırlanıyor. Okul kurucusu Ebru Akın, Ailemize katılmak, başarımıza ortak olmak isteyenleri okulumuza bekliyoruz.”  dedi.

 Okul kurucusu Ebru Akın, “2017–2018 Eğitim ve Öğretim yılından beri okul olarak çok güzel başarılar elde ettik. Gerek velilerimiz gerek kayıt görüşmelerimizden aldığımız geri dönütler güzel işler yaptığımızın göstergesi. Her sene daha iyi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda bu sene de bir önceki yılımızdan daha iyi olmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle yeni dönemi daha güçlü daha dinamik daha özgüvenli bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz.

Yeni kayıt dönemi içersinde okulumuzu tercih edecek öğrencilerimizin, okulumuz da güçlü bir idari kadro ve güçlü bir öğretmen kadrosuyla eğitime başlayacakları ve aynı zamanda okulumuza da bir çalışma sistemi, bilimsel ve akademik prensiplerle dayalı eğitim anlayışı okul-aile ve öğretmen üçgeni içerisinde özledikleri başarıyı elde edeceklerdir. Eğitim şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Özel Çamkent Anadolu Lisesi olarak hem öğrencilerimiz hem velilerimiz ile kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz. Ailemize katılmak, başarımıza ortak olmak isteyenleri okulumuza bekliyoruz.”  dedi.

1 yorum yapılmış
  • Doru
    8 Temmuz 2019 • 00:09
    Özel Okullar arasında gerçekten işini güzel yapan bir kadroya sahip
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.