VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BÜYÜK COŞKU HALUK LEVENT'LE KUTLANACAK

1 Temmuz 2019

........................

Bolu Belediyesi tarafından  17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi’nin yıldönümü etkinlikleri düzenlenecek. Etkinlik kapsamında ünlü müzisyen Haluk Levent, Bolu'ya gelerek konser verecek.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, seçim sürecinde verdiği sözlerden birini daha gerçekleştirmek için harekete geçti. Başkan olması halinde kendi döneminde Seçim sürecinde 17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi’ni coşkulu bir şekilde kutlanacağını söyleyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, çalışmalara başladı. Başkan seçildikten sonra ilk 17 Temmuz’unu geçirecek olan Özcan, vatandaşın eğlenebileceği coşkulu etkinlikler için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Edinilen bilgiye göre bu yıl yapılacak olan 17 Temmuz etkinlikleri, saat 19.00’da Çankaya Belediyesi’nin ünlü halk oyunları gösterisi ile başlayacak. Halk oyunları gösterilerinin tamamlanmasının ardından etkinlikler çeşitli sanatçıların gösterileri ile devam edecek.

HALUK LEVENT KONSERİ OLACAK

Gecenin ana gösterisinde kurduğu dernek ve yaptığı yardımlar ile toplumun her kesiminden taktir görmeyi başarmış, ünlü Rock yıldızı Haluk Levent sahne alacak. Saat 22.00’de sahneye çıkması planlanan Haluk Levent, Bolululara şarkılarını seslendirecek. Bolu Takip Gazetesi / Erol Değirmenci

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.